Якими будуть смартфони завтра

Компанія Qualcomm розповіла про свій новий флагманський процесор Snapdragon 820. Новітнє рішення відкриває наступну сторінку втілення футуристичних ідей у життя, кажуть у компанії.

Новітній Snapdragon 820 буде одним із перших процесорів когнітивної платформи Zeroth. Вона дозволить телефону знати свого власника і навколишній світ, щоб удосконалити взаємодію.

Система навчиться визначати модель поведінки, і нахили голови та інші жести перед запуском додатка дозволять смартфону розуміти, чого від неї хочуть. Представники компанії пояснюють, що ідея нагадує технологію предикативного набору тексту, коли мобільник передбачав, що хоче сказати користувач.

Для роботи такої технології вбудовані в телефон датчики та сенсори будуть постійно працювати та вивчати шаблонну поведінку власника. Це і стане способом «передбачення», яке на першому етапі буде примітивним.

Qualcomm Snapdragon 820 стане доступним для виробників у другій половині 2015 року. А перший гаджет з новітнім чіпсетом з’явиться вже до кінця року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я