Четвер, 25 Липня, 2024

Як на iOS відмовитися від iTunes

На платформі iOS існують суттєві обмеження, коли йдеться про роботу з файлами. У більшості випадків Apple пропонує робити операції через комп’ютерний додаток iTunes, але він для багатьох незручний та заплутаний. Для iPhone з’явився додаток, який дозволяє замінити iTunes та зручніше працювати.

Цей додаток називається AnyTrans, і через політику Apple його не можна знайти в App Store. Його можна завантажити із сайту розробника. Утиліта підтримує Windows 10, 8, 7, Vista, XP, а також macOS Sierra, OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8. AnyTrans доступна у двох версіях: безплатна дозволяє завантажувати лише відео, а платна – будь-які файли. Усього програма підтримує близько 900 найбільших інтернет-хостингів і популярних сайтів типу YouTube, BBC, Vimeo та інших.

scr_1410941861-700x443

Встановіть AnyTrans на ПК та підключіть до нього гаджет. Утиліта самостійно визначить, що підключено – телефон або планшет. Клацніть на вкладку «Download video», і з’явиться вікно браузера. У ньому перейдіть на сайт з відео чи з файлом для завантаження. Вкажіть посилання на контент і натисніть кнопку «Download». Також перевірте, що кінцевий пункт запису – це пам’ять мобільного гаджета. AnyTrans почне завантаження та одночасно покаже супровідну інформацію документа.

Безплатна версія AnyTrans цікава тим, що дозволяє зберігати в пам’ять ролики з YouTube. Адже останній також має жорстку політику і часто та швидко видаляє контент. Маючи кліпи в пам’яті свого iPhone чи iPad, їх завжди можна подивитися.

1 коментар

  1. iTools – переносим файлы без синхронизации, своего рода файловый менеджер. Правда, требует установленный iTunes, который можно просто не запускать. Вот эта закрытость в iOS мне как раз и не нравится плюс отсутствие слота для карты памяти, несмотря на объем (внутренняя память для приложений и игр, внешняя (карта) – для контента и файлов пользователя (музыка, видео, фото, документы).

Comments are closed.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися