Субота, 13 Липня, 2024

Який оператор надає найшвидший мобільний інтернет в Україні: результати французького тестування

Тестування мереж українських операторів показало, що найвища швидкість мобільного інтернету надається клієнтам Vodafone. Оцінка охоплює результати тестів швидкості завантаження і вивантаження, затримки, вебсерфінгу і переглядів потокового відео. Дослідження проводилося французькою компанією nPerf, яка є одним із лідерів тестування телекомунікаційних мереж з метою оцінки швидкості і якості доступу до мережі інтернет.

nPerf використовує дані з пристроїв користувачів, які проводять заміри швидкостей у момент проведення тестів за допомогою програми nPerf. За даними дослідження, протягом перших шести місяців 2020 року користувачі nPerf провели 37 779 тестів за допомогою мобільного додатка nPerf (iOS, Android). Тестування проводилося в мережах 2G/3G/4G.

Vodafone показав найвищу швидкість серед мобільних мереж в Україні. Середня швидкість завантаження 19 Мбіт/с, швидкість вивантаження – близько 9 Мбіт/с, затримка – менше 50 мс.

Користувачі Vodafone отримують не лише найбільшу в українській мобільній індустрії миттєву швидкість завантаження. Мережа оператора демонструє найвищі показники майже постійно.

Vodafone також продемонстрував найкращі результати перегляду вебсторінок. Цей параметр вимірювався для п’ятірки найпопулярніших в Україні сайтів, за винятком YouTube.

При цьому тренд результатів перегляду вебсторінок такий, що останній час показник зростає для Vodafone і знижується для інших операторів.

Продуктивність стримінгу YouTube також найвища в мережі Vodafone.

Під час карантину Vodafone також розширив ємність мережі в Закарпатській, Житомирській, Чернівецькій, Львівській, Черкаській областях, а також в місті Умань, місті Кропивницький. Компанія продовжує розширення географії покриття у всіх областях України. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 4G для понад 74% жителів країни і 3G для 86% жителів України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися