«Яндекс» запустив сервіс персональних рекомендацій

Компанія «Яндекс» випустила оновлену версію свого браузера. Одне з нововведень – це персональна стрічка рекомендацій «Дзен», яка створена із застосуванням технологій штучного інтелекту, повідомляє блог компанії.

Стрічка «Дзен» формується на основі знань браузера про користувача і пропонує йому статті, відео, картинки, пости з блогів й інші матеріали, які підібрані відповідно до його інтересів. При цьому технологія не обмежується лише улюбленими сайтами і темами. «Дзен» запропонує користувачу невідомі джерела і матеріали, завдяки яким той зможе відкрити для себе щось нове.

Стрічка новин використовує глобальний пошуковий індекс «Яндекса» і технології штучного інтелекту, зокрема, комп’ютерний зір і технологію обробки природної мови. З їхньою допомогою технологія визначає, про що текст або картинка, і сортує матеріали за темами.

Новий сервіс працює на трьох платформах: на десктопній версії Windows, на iOS і на Android. Він доступний у 24 країнах світу. Завантажити свіжу версію програми можна за цим посиланням.