Японці створили смартфон, який не дозволяє знімати ню

Рішення щодо пристойності зображення приймає вбудований у смартфон штучний інтелект

Японська компанія Tone Mobile створила смартфон з незвичною захисною функцією в камері. Телефон Tone e20 не дозволяє власникам фотографувати себе голим.

Рішення щодо пристойності зображення приймає вбудований у смартфон штучний інтелект. Коли він виявляє, що господар хоче зробити ню-фото, на екрані з’явиться повідомлення «фотографія містить неприйнятний зміст». Такий файл гаджет видалить зі свого накопичувача. Програмне забезпечення апарату також можна підключити до іншого смартфона, наприклад, батьків чи опікунів. Він сповістить, коли власник девайсу захоче зробити відверту фотографію.

Розробники кажуть, що нова функція має допомогти молоді не робити дурниць. Адже зроблені сьогодні відверті знімки можуть стати перешкодою в майбутньому.

Серед апаратних характеристик e20 – екран 6,26 дюйма, процесор MediaTek Helio P22, 4 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ флеш-накопичувача. Основна камера складається з трьох сенсорів 13, 12 та 2 мегапікселя. Фронтальна має сенсор на 8 мегапікселів.

Ціна e20 складає $178.

До речі, за даними 2014 року, ню-фото або відео відправляли дещо менше 50% дорослих жителів США. Дослідження Cosmo з’ясувало, що 89% жінок покоління міленіал робили ню-фото.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я