Неділя, 3 Березня, 2024

Японія оголосила про впровадження 6G до 2030 року

Японія розкрила терміни запуску мобільних мереж шостого покоління. Експерти цієї країни вважають, що технологію можна запустити до 2030 року, повідомляє газета Nikkei.

Довгостроковим плануванням стратегії розвитку займуться вже цього місяця Міністерство внутрішніх справ і комунікацій та експертна група від Токійського університету. Також у проект запрошені представники бізнесу: найбільша телекомунікаційна компанія Японії Nippon Telegraph and Telephone і Toshiba.

У звіті згадується, що поширення 6G допоможе побудові нового суспільства, в якому миттєве пересилання даних буде пріоритетним. За оцінкою фахівців, стандарт зв’язку 6G збільшить швидкість пересилання інформації мінімум у 10 разів, якщо порівнювати з 5G.

На дослідження нового стандарту зв’язку держава запланувала витратити понад 2 мільярда доларів і пообіцяла виділити під 6G вільні частоти. Nikkei уточнило, що в Японії розчаровані темпами впровадження 5G, тому мають намір кинути всі можливі сили на розвиток майбутнього стандарту зв’язку. Також наголошується, що схожі програми з’явилися в Китаї, Південній Кореї та Фінляндії.

Головним стандартом мобільного зв’язку сьогодні у світі є 4G. Мережі 2G та 3G планують закривати. А ось інфраструктура 5G не є достатньо розвиненою для комерційного використання в глобальному масштабі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися