YouTube перед початком відео почав показувати 5 реклам без можливості пропустити

у YouTube опублікував офіційну відповідь у Twitter, визнаючи ситуацію. Компанія заявила, що новий блок з 5 реклам може статися з користувачами YouTube із певним типом рекламного формату компанії, який називається бампер-реклама.

YouTube, який повністю належить Google, нещодавно тихо запровадив новий формат реклами. Починаючи з вересня 2022 року користувачі безкоштовної версії YouTube отримують до 5 рекламних оголошень для перегляду, перш ніж починеться відео. До цього нововведення користувачі отримували по дві реклами перед відео.

Новина стала відомою, коли кілька користувачів, які не підписані на YouTube Premium, почали скаржитися в Twitter і Reddit на те, що вони отримують 5 рекламних оголошень замість 2, перш ніж вони зможуть переглянути своє відео на YouTube. Отримані користувачам 5 рекламних оголошень не можна було пропустити.

З цього приводу YouTube опублікував офіційну відповідь у Twitter, визнаючи ситуацію. Компанія заявила, що новий блок з 5 реклам може статися з користувачами YouTube із певним типом рекламного формату компанії, який називається бампер-реклама. Як пояснює YouTube, це оголошення-заставки – це короткі оголошення на платформі, які зазвичай тривають 6 секунд і їх неможливо пропустити.

Наразі не всі користувачі YouTube Free стикаються з ситуацією «5 рекламних оголошень перед початком відео», тож схоже, що YouTube наразі тестує новий формат серед обраних користувачів YouTube Free.

Наразі більшість користувачів YouTube Free отримують лише до 2 рекламних оголошень перед початком відео, але невідомо, чи незабаром зміниться «формат 5 оголошень» для всіх користувачів YouTube.

Насамкінець YouTube повторює, що якщо користувачі безкоштовних і преміум-версій мають можливість залишати відгуки щодо рекламної політики YouTube. Вони завжди можуть надіслати відгук безпосередньо компанії за допомогою інструменту «Надіслати відгук».