Середа, 6 Грудня, 2023

YouTube тестує режим «картинка в картинці» на сайті для ПК

Деякі користувачі настільної версії YouTube повідомили, що їм став доступний новий режим перегляду. Це «картинка в картинці», яка дозволяє програвати відео в маленькому вікні і паралельно переглядати інший контент на сайті. Аналогічна функція вже тривалий час доступна в додатках на iOS і Android.

Одними з перших про нову функцію розповіли журналісти сайту 9to5Google. За їхніми словами, якщо на YouTube клацнути де-небудь за межами відео, то ролик продовжить відтворення в правому нижньому кутку екрана. Подібне також може відбутися в разі повернення на попередню сторінку, переходу до пошуку або перегляду вмісту каналу.

У зменшеному програвачі відео є головні елементи керування – увімкнути, пауза, повтор, наступне відео, плейлист. Також відображаються назва ролику і каналу.

Деякі експерти спершу говорили, що режим «картинка в картинці» став доступним лише користувачам платної версії YouTube Red. Але пізніше з’ясувалося, що в тестову групу потрапили і безплатні користувачі сервісу. Відомо, що нововведення вже спробували юзери декількох країн, а не лише США. Подібне тестування є в стилі YouTube, який час від часу запускає серед невеликих груп користувачів нові функції, перш ніж надати їх для усіх.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися