YouTube тестує режим «картинка в картинці» на сайті для ПК

Подібне тестування є в стилі YouTube, який час від часу запускає серед невеликих груп користувачів нові функції, перш ніж надати їх для всіх.

Деякі користувачі настільної версії YouTube повідомили, що їм став доступний новий режим перегляду. Це «картинка в картинці», яка дозволяє програвати відео в маленькому вікні і паралельно переглядати інший контент на сайті. Аналогічна функція вже тривалий час доступна в додатках на iOS і Android.

Одними з перших про нову функцію розповіли журналісти сайту 9to5Google. За їхніми словами, якщо на YouTube клацнути де-небудь за межами відео, то ролик продовжить відтворення в правому нижньому кутку екрана. Подібне також може відбутися в разі повернення на попередню сторінку, переходу до пошуку або перегляду вмісту каналу.

У зменшеному програвачі відео є головні елементи керування – увімкнути, пауза, повтор, наступне відео, плейлист. Також відображаються назва ролику і каналу.

Деякі експерти спершу говорили, що режим «картинка в картинці» став доступним лише користувачам платної версії YouTube Red. Але пізніше з’ясувалося, що в тестову групу потрапили і безплатні користувачі сервісу. Відомо, що нововведення вже спробували юзери декількох країн, а не лише США. Подібне тестування є в стилі YouTube, який час від часу запускає серед невеликих груп користувачів нові функції, перш ніж надати їх для усіх.