Субота, 9 Грудня, 2023

YouTube запускає новий тип реклами, націлений на любителів слухати музику

YouTube запускає новий формат реклами, який націлений на тих, хто більше слухає, аніж дивиться відео на цьому сервісі. Це аудіореклама, розрахована на любителів слухати музику, подкасти, виступи на YouTube. Візуально вона може виглядати як нерухома картинка або проста анімація.

Тестування нового формату реклами на YouTube показало значне збільшення упізнаваності брендів. Реклама сервісу Shutterfly привела до зростання на 14% реакцій на неї та на 2% збільшила привабливість цього сервісу у його цільової аудиторії.

Маркетологи зможуть націлювати нову рекламу на колекції музичних каналів на YouTube. Вони можуть фокусуватися на жанрах, наприклад, латинська музика чи К-поп, на інтересах, наприклад, фітнес, або на локальних подіях у певній країні, наприклад, місцеве щорічне свято.

Голова музичного відділу YouTube Ліор Коен сказав, що понад 2 млрд авторизованих користувачів дивляться щомісяця хоча б одне музичне відео. Близько 60% переглядів таких відео відбувається на мобільних гаджетах. Сервіс YouTube Music пропонує 70 млн треків – це, за словами топ-менеджера, більше, ніж в інших стримінгових сервісів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися