Неділя, 26 Травня, 2024

YouTube запустив серіал для перегляду у віртуальній реальності

За статистикою підрозділу Google VR, близько половини часу у віртуальній реальності користувачі дивляться фільми та відео. Найбільший відеохостинг планети, який вже давно намагається стати телевізором, не хоче втрачати таку нагоду. Днями на YouTube вийшов перший комедійний серіал, який потрібно дивитися в окулярах віртуальної реальності.

Перша серія комедії «Зізнання» стала доступною англомовним користувачам для перегляду вже у вівторок. У ній знімаються такі коміки, як Тревор Ноах, Джадд Апатоу та Хоуі Мендел. Комедію зняла студія Felix & Paul Studios із Монреаля. Кожен епізод, які виходитимуть упродовж найближчих п’яти тижнів, триває по сім хвилин. У них зірки зізнаються про незручні та кумедні моменти своїх життів, наприклад, перші побачення, які пішли не так, як планувалося.

Представники студії Felix & Paul кажуть, що їхні фахівці під час створення серіалу вперше за чотири роки почувалися досить вільно. Адже при зйомці відео для віртуальної реальності камера записує все, що відбувається навколо. Щоб вийти з кадру, вже не можна просто заховатися позаду камери.

Зараз на YouTube доступно приблизно 500 тисяч відео, які придатні для перегляду у віртуальній реальності. «Ми повинні дати творцям інструменти для легшого створення контенту у віртуальній реальності, – каже менеджер Google VR Джулія Трост. – Ми також повинні об’єднатися з людьми для просування контенту на платформі». Тому YouTube цього року запустив програму для 10 тисяч користувачів зі створення відео для віртуальної реальності. Нагородою найкращим буде грант у $30 000.

Найближчим конкурентом Google у створенні телеконтенту є Facebook, який оголосив у травні свої плани на $50 млн для створення відповідних відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися