У WhatsApp можна буде поділитися своїми координатами через Live Location

Для передачі координат через Live Location необхідно відкрити чат з обраним контактом або груповий чат

Користувачі месенджера WhatsApp скоро зможуть легко повідомляти, де вони знаходяться. У цьому сервісі з’явилася функція Live Location, яка буде доступна на Android та iOS. Розробники вже почали поступово розгортати її в глобальному масштабі – у WhatsApp кажуть, що в усіх користувачів вона з’явиться за кілька тижнів.

 

Live Location

 

Функція Live Location дозволяє ділитися своїми координатами в реальному часі з контактами WhatsApp. Вона захищена шифруванням, а також дозволяє встановити, хто зможе переглянути координати та як довго їм буде доступний цей запис.

Для передачі координат через нову можливість необхідно відкрити чат з обраним контактом або груповий чат. Після цього потрібно буде тапнути на кнопку «Координати» та вибрати «Поділитися поточними координатами». Тут же можна буде вказати, як довго ця інформація буде доступна іншим користувачам.

Зручності Live Location також додає груповий обмін координатами. Якщо кілька користувачів покажуть своє місце розташування, ця інформація буде доступна на одній мапі.