З наступного місяця Facebook вже не вийде зробити класичною

Офіційно необхідність в оновленні пояснювали потребою зробити сайт Facebook та мобільний додаток однаковими

Користувачі з наступного місяця не зможуть повертатися до більш звичного їм вигляду Facebook. Він використовується багато років і його називають класичним на противагу свіжому візуальному оновленню соцмережі.

Нині користувачі можуть в будь-який момент переключитися з нової версії Facebook на класичну. Для цього потрібно натиснути значок у верхньому правому куті екрана і клацнути «Повернути класичну версію Facebook».

Відключення можливості повертатися на класичний інтерфейс зникне у вересні. Перед прибиранням цієї опції соцмережа може додатково запитати чому користувач перемикався на старий дизайн.

Директор Facebook Марк Цукерберг оголосив про підготовку нового вигляду соцмережі минулого року. З Травня цього року його активували як стандартний для всіх юзерів, залишивши можливість вільно повертатися до попереднього дизайну.

Новий інтерфейс, за офіційними коментарями, більше фокусується на групах, переходах між приватним та публічним просторами. Він також більш явно виділяє розділи Facebook, наприклад, з іграми. Офіційно необхідність в оновленні пояснювали потребою зробити сайт Facebook та мобільний додаток однаковими, а також загалом освіжити вигляд соцмережі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я