З наступного року Google залишить тільки безкоштовні розширення для Chrome

Тим розробникам, які планують продовжити розповсюджувати розширення на платній основі Google рекомендує почати використовувати сторонні платіжні системи

Google планує побороти шахрайські розширення для свого браузера Chrome, відмовившись від підтримки платного програмного забезпечення. Це обмеження на додавання нових і оновлення діючих платних розширень вже діє. Але нині Google оголосила, що воно буде не тимчасовим, а постійним.

Компанія Google повідомила, що не планує повертати платні розширення в свій фірмовий магазин плагінів для Chrome. Також з 1 грудня 2020 року перестане працювати функція, що дозволяла пропонувати розширення з безкоштовним пробним періодом. З 1 лютого 2021 року всі платні розширення не зможуть використовувати платіжну систему інтернет-магазину Chrome. Ще через деякий час вимкнуть програмний інтерфейс ліцензування, який дозволяв програмістам перевіряти чи дійсно юзер заплатив за розширення.

Тим розробникам, які планують продовжити розповсюджувати розширення на платній основі Google рекомендує почати використовувати сторонні платіжні системи.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я