П’ятниця, 19 Квітня, 2024

За два роки від кібератак постраждало 60% компаній світу

Нове дослідження показує, що кібернапади є великою загрозою для бізнесу. Лише за два останні роки від кібератак постраждало 60% усіх компаній на планеті. Деякі втрачали дані користувачів, а інші від цих нападів були змушені призупиняти свою роботу.

Дослідження від компанї Ponemon Institute показує, що хоча б раз жертвою кібератак за два останні роки став 91% усіх компаній світу. Однак, попри це, більшість організацій (54%) не виміряють понесені від нападу втрати. Це означає, що вони не знають ціну, яку платять за кібератаки, та не повністю розуміють їхню загрозу.

Лише 29% опитаних зізналися, що приділяють багато уваги вразливості свого бізнесу до кібернападів. Близько 58% розповіли, що адекватно захиститися їм заважає недостатня кількість професіоналів. Наявний персонал не встигає якісно перевіряти системи на вразливість. Близько 35% таких перевірок проводилися лише за крайньої необхідності визначити ризики витоків чутливої інформації.

Іншою проблемою є спосіб вимірювання втрат від кібератак. Майже 62% компаній не впевнені, що наявні метрики повністю відображають ситуацію. Це означає, що рішення про виділення ресурсів для захисту від кіберзагроз приймаються без критичних даних.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися