Дочірня компанія Coca-Cola обіцяє $100 000 людині, яка виживе рік без смартфона

Конкурсанту доведеться підтвердити свої слова про утримання від «розумного» мобільника на детекторі брехні.

Можна заперечувати, але факт залишиться: у світі існує наркотична залежність від смартфонів, а в деяких країнах рівень досяг тривожних позначок. Компанія Vitamin Water, яка є «дочкою» Coca-Cola для випуску вітамінів, запропонувала $100 000 людині із США, яка зможе повний рік – 365 днів – протриматися без смартфона.

Для участі в конкурсі все ж доведеться скористатися смартфоном – необхідно відправити фотографію на корпоративний акаунт Vitamin Water у Twitter чи Instagram. До знімку необхідно додати розповідь, чому хочеться відпочити від мобільника, і на що планується витратити купу додаткового часу, який звільниться при відмові від соцмереж, месенджерів та інших додатків. Також необхідно включити хештеги #nophoneforayear та #contest. Заявки приймаються до 8 січня 2019 року, і кожен має чотири спроби зацікавити журі.

Представники Vitamin Water оберуть одного учасника, якого примусять на рік лишити свій сучасний смартфон на полиці. Для зв’язку видадуть звичайний кнопковий телефон, який вміє лише дзвонити. Це буде апарат 1996 року випуску, адже нинішні кнопкові девайси також стали надто “розумними” та можуть виходити в інтернет.

Оскільки учасник може потайки потриматися за смартфон у Vitamin Water вирішили не довіряти на слово. Конкурсанту доведеться підтвердити свої слова про утримання від «розумного» мобільника на детекторі брехні.