Заблокований iPhone можна розблокувати на місці у iOS 15.2

Починаючи з iOS 15.2 користувачі можуть самостійно скидати заблокований iPhone, позбавляючись від необхідності мати поруч комп'ютер.

Забутий пароль на iPhone уже не залишить вас без телефону, якщо мобільник оновлений до iOS 15.2. У цій версії прошивки з’явилася можливість розблокувати телефон на місці безпосередньо з телефона. Раніше потрібно було використовувати настільний комп’ютер.

Протягом тривалого часу для скидання і видалення заблокованого iPhone потрібен комп’ютер Mac або Windows. Користувачам потрібно було переводити пристрій в режим відновлення DFU і підключати його до комп’ютера за допомогою кабелю. Процес тривалий і не такий простий для початківців.

Починаючи з iOS 15.2 користувачі можуть самостійно скидати заблокований iPhone, позбавляючись від необхідності мати поруч комп’ютер.

Коли iPhone з iOS 15.2 заблокувався внаслідок кількох неправильних спроб ввести пароль, поруч з аварійною кнопкою з’явиться нова кнопка очищення iPhone.

При натисканні на неї система запропонує ввести пароль Apple ID. Якщо пристрій не підключено до Wi-Fi або мобільної передачі даних, процес завершиться невдало. Але за наявності інтернету і правильному паролю Apple ID смартфон iPhone виконає повне очищення своєї пам’яті і розблокується.

Оскільки функція розблокування зв’язується з серверами Apple, за відсутності інтернету на телефоні потрібно використовувати традиційний комп’ютерний метод для скидання мобільника.