Середа, 22 Травня, 2024

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримає NFT і дозволить увіковічнити себе як NPC

Очікуваний шутер S.T.A.L.K.E.R.2 може отримати вбудовані криптоактиви. В ньому буде представлена одна з найбільших технологічних тенденцій наступного року: невзаємозамінні токени або NFT. Це має зробити гру не просто 3D-шутером, а справжнім віртуальним всесвітом, який сьогодні називають метавсесвітом.

Студія GSC Game World, яка розробляє гру, анонсувала метавсесвіт S.T.A.L.K.E.R., який буде використовувати технологію блокчейна, щоб дозволити спільноті володіти частиною S.T.A.L.K.E.R. 2.

Серед можливостей володіння – опція стати першою в історії металюдиною. У GSC Game World так називають неігрового персонажа, представленого з дуже високою деталізацією і який належить користувачеві. Розробники кажуть, що металюдина не буде створюватися за допомогою інструменту Epic Games MetaHuman Creator. GSC Game World співпрацює з платформою NFT DMarket у розробці нових предметів.

Щоб стати металюдиною, гравці зможуть брати участь у торгах за NFT, що пропонує цей приз в рамках аукціону. Він відбудеться в січні 2022 року. Той, хто “володіє” NFT, щоб стати NPC в грі, зможе купувати і продавати його до певної дати після аукціону.

Генеральний директор GSC Game World Євген Григорович розповів, як  працюватиме процес перетворення в NPC в грі для тих, хто в кінцевому підсумку отримає NFT.

Ідея з NFT полягає в тому, щоб надати право відтворювати особистість свого власника в грі через одного з NPC. Людині потрібно буде прийти в ігробудівну студію для детальної процедури сканування, і після цього розробники отримають все, щоб ця людина з’явилася в ігровому світі в якості одного з персонажів.

GSC Game World також планує випустити інші NFT на додаток до metahuman, хоча компанія відмовилася уточнити, якими вони можуть бути. Згідно з прес-релізом, NFT не вплине на сам ігровий процес і не дасть ігрових переваг перед іншими гравцями.

Незважаючи на побоювання багатьох з приводу NFT, розробники ігор починають серйозно вивчати цю концепцію. Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 з NFT з’явився трохи більше ніж через тиждень після широко поширеної новини про те, що Ubisoft представить спорядження NFT в Ghost Recon. А Пітер Моліньє, відомий своїми роботами над такими іграми, як Populous, Black And White і Fable, створює бізнес-симулятор, в якому гравці купують NFT і намагаються заробити нову цифрову валюту під назвою LegacyCoin.

Оновлення: після критики цієї ініціативи розробники оголосили про відмову у грі від усього пов’язаного з NFT.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися