Четвер, 30 Листопада, 2023

Запущено трансляцію розкладання пластикової пляшки – стримінг триватиме 450 років

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запустив пряму трансляцію з пластиковою пляшкою у головній ролі. Стрим триватиме до моменту, поки ємність не розкладеться повністю на пил. За попередніми оцінками, на це може знадобитися 450 років.

Трансляцією в прямому ефірі розкладання пляшки активісти WWF хочуть достукатися до жителів планети і влади, наочно показавши необхідність переробки пластику. Дивитися відео можна на Facebook.

Хоча стрим має тривати 450 років, організатори кажуть, що в реальності може знадобитися більше часу. Усе залежить від складу пластику.

Автори своїм стримом також хочуть залучити більше 400 тисяч осіб для підписання петиції про укладення світової угоди, яка забороняла б забруднювати Світовий океан пластиком. Нині її вже підписало понад 480 тисяч людей.

До речі, найдовша зафіксована в Книзі рекордів Гіннесса пряма трансляція тривала 150 годин 30 хвилин. Її провели на німецькому телеканалі Lifestyler TV з 13 по 19 лютого 2011 року. Ця трансляція також поставила рекорд із найдовшого ток-шоу, яке стримили через інтернет.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися