Середа, 29 Травня, 2024

Vodafone допоможе студентам вивчити технології інтернету речей

Vodafone розпочав впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку «розумного» середовища взаємопов’язаних електронних приладів, а студентам українських вишів – отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей.

Сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю з «Державним університетом телекомунікацій», згідно з яким Vodafone як світовий лідер на IoT-ринку візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази, накопичених знань та досвіду.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G у липні 2018 року. Для запуску IoT-рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G-мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.

У грудні 2018 року Vodafone Україна підключився до глобальної IoT-платформи Vodafone, світового лідера в галузі IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до найкращої світової платформи, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями у своїх компаніях.

Технології Internet of Things слугуватимуть сучасному суспільству у сферах Smart City, «розумних будинків», моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися