Субота, 24 Лютого, 2024

Застарілий смартфон зменшує ймовірність піти на побачення на 56%

У цифрову еру знайти свою другу половинку стало ще складніше, адже тепер цьому заважає виробник смартфона. Американський сервіс знайомств Match.com з’ясував, що власники iPhone відмовляються іти на побачення, коли дізнаються, що їхній обранець має Android. Цим популярним сайтом для знайомств користується приблизно рівна кількість власників iPhone та Android.

У дослідженні взяли участь більше 5500 одиноких людей віком від 18 років. Виявилося, що власники iPhone у 21 раз імовірніше проявлять негативну оцінку партнера, коли з’ясують, що в нього Android. Власники гаджетів з ОС Google негативно поставляться до користувача iPhone з імовірністю у 15 разів.

При цьому користувачі застарілих моделей смартфонів мають на 56% менше шансів знайти собі пару для побачення. А близько 15% одиноких людей також двічі подумає перш, ніж йти на побачення з людиною, яка має телефон з розбитим екраном.

Окрім гаджетів на ймовірність першого побачення також впливає граматика (39%), стан та колір зубів (37%), немодний чи зношений одяг (35%).

Але справжнє розділення потенційних партнерів починається, коли вони додають у друзі один одного в соцмережах. Майже 58% опитаних не підуть на побачення з тим, хто постійно жаліється у своєму профілі. Рівно 50% відмовлять у побаченні тим, хто надто активний у соцмережі. Також 77% респондентів сказали, що попрощаються з потенційним партнером, якщо знайдуть у їхньому профілі щось, що їм не сподобається.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися