Четвер, 18 Квітня, 2024

Як спантеличити інтернет-рекламу, щоб вона не набридала

Ви вже купили, а рекламні інтернет-банери ще півроку по тому продовжують пропонувати придбати цей товар. Набридлива ситуація, але саме так працює онлайнова реклама у більшості випадків. Повідомити рекламні агенції про те, що товар уже купили і його не треба рекламувати, – неможливо. Але можливо збити рекламні мережі з пантелику, хаотично клацаючи по рекламі. Причому робити це можна, не відволікаючись від улюблених сайтів, ігор та інших завдань.

Для цього можна встановити плагін AdNauseam. Він доступний у магазинах аддонів для Firefox та Opera, але його немає в магазині для Chrome – Google прибрав його. Тому для останнього аддон треба завантажувати зі сторінки розробника на Github.

AdNauseam працює дуже просто: від імені користувача цей плагін у фоновому режимі клацає на всю рекламу. Така хаотичність дій збиває з пантелику алгоритми рекламних мереж, які намагаються вибудувати психологічний портрет кожного інтернетника.

Маючи забагато даних, рекламні мережі не можуть розпізнати справжні потреби користувача, і починають пропонувати йому випадкову рекламу. Часто це краще, ніж один і той самий банер, який тижнями переслідує вас на сайтах.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися