Субота, 2 Березня, 2024

Збій системи резервування авіаквитків породив затримки рейсів на чотирьох континентах

Пасажири в усьому світі не можуть вчасно вилетіти через глюк у системі резервування квитків. Проблема охопила аеропорти на чотирьох континентах, серед яких лондонський Гатвік, паризький Чарльз де Голль, аеропорт Мельбурна та аеропорт Балтімора.

Як розповіли представники Гатвіка, збій стався в системі Amadeus Altea, яку використовують 125 авіакомпаній світу для управління пасажиропотоком. Розробники цього рішення кажуть, що існує мережева проблема, але роботи над відновленням працездатності вже ведуться.

Подібні збої в системах аеропортів трапляються регулярно, але вони стосуються окремих установ та авіакомпаній. Нинішній глюк носить глобальний масштаб. Пасажири також звітують, що проблеми спостерігаються у Lufthansa, China Air, British Airways, Air France та в аеропортах DCA Southwest Air, Incheon, Seoul, Haneda Tokyo, Frankfurt, Zurich, Heathrow, Reagan National.

«Технічні команди Amadeus відразу почали шукати причину збою та почали роботи з відновлення сервісу, – розповів прес-секретар компанії. – Поступово робота нормалізується». На момент публікації цієї замітки роботи системи резервування авіаквитків повністю відновилася.

А в цей час у Дубаї почали випробування літаючих таксі. Влада Дубая почала тестові польоти сервісу, який згодом має стати першою у світі службою літаючих таксі. Випробний політ здійснили в рамках церемонії, організованої для дубайського принца Шейха Хамдана бін Мохаммеда. Літаюче таксі розробила німецька компанія Volocopter.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися