Постачальники твердотільних накопичувачів SSD нещодавно зменшили ціни для просування своїх моделей на основі 64- та 72-шарової пам’яті NAND. Це означає, що нинішнього року ще більше ноутбуків отримають швидкісні диски для зберігання файлів.

Контрактні ціни на SSD продовжать знижуватися і в другому кварталі, відображаючи перенасичення ринку. Аналітики прогнозують послідовне падіння на 5-10% на пам’ять NAND у першому кварталі 2018 року. На їхню думку, це приведе до популяризації твердотільних накопичувачів у сучасних ноутбуках цього року.

У 2017 році в середньому близько 45% нових продуктивних ноутбуків отримали твердотільні накопичувачі, що виявилося не таким високим результатом, як прогнозували аналітики. Глава відділу досліджень DRAMeXchange Алан Чен впевнений, що цей показник виросте вище позначки 50%.

Найпопулярнішими цього року стануть моделі SSD обсягом 256 ГБ, при цьому твердотільні накопичувачі, які мають обсяг 512 ГБ, отримають широку популярність у 2019-2020 роках.

Диски SSD мають в десятки разів вищу швидкодію порівняно з механічним HDD. Завдяки цьому вони здатні пришвидшити роботу будь-якого, навіть старого ПК чи ноутбука. Після інсталяції SSD комп’ютер починає швидше відкривати файли, запускати програми, копіювати дані, вмикатися та вимикатися.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here