Як друкувати веб-сторінки без реклами

Розширення PrintFriendly працює з більшістю браузерів, включаючи Chrome, Firefox, Edge, Safari. Також можна просто скопіювати URL-адресу статті, яку потрібно надрукувати, і перейти на веб-сайт PrintFriendly

Роздрукувати веб-сторінку буває складно, оскільки окрім потрібного контенту на папір виводиться купа непотрібного, включаючи рекламу. Тому веб-сторінка на один екран може займати кілька аркушів паперу. Браузери в своїй стандартній комплектації не дозволяють обирати, які елементи друкувати. Однак подібну можливість можна отримати за допомогою розширення.

PrintFriendly автоматично переформатує все, що планується надрукувати з веб-сайту. Панелі навігації та реклама автоматично видаляються, а потрібний текст і зображення змінюються, щоб їх було легко на папері.

Розширення PrintFriendly працює з більшістю браузерів, включаючи Chrome, Firefox, Edge, Safari. Також можна просто скопіювати URL-адресу статті, яку потрібно надрукувати, і перейти на веб-сайт PrintFriendly. Сервіс також видалить усе сміття.

Якщо автоматичні результати не задовольняють, PrintFriendly дозволяє вибрати, які елементи треба друкувати. Потрібно навести курсор миші на блок контенту, щоб заблокувати його для друку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я