Четвер, 30 Травня, 2024

Знайшлась країна, в якій залежність від смартфонів стала тривожною

user-of-the-phone

Фінляндія виявилася найбільш залежною від «розумних» телефонів країною у світі. Про це повідомили аналітики шведського оператора Tefficient. Він склав рейтинг держав Європи та Азії з використання смартфонів.

У першій половині 2016 року фіни користувалися мобільними телефонами вдвічі частіше, ніж південні корейці, які посіли друге місце в рейтингу. Така ситуація стурбувала департамент охорони здоров’я Гельсінкі. Він запустив кампанію, яка закликає батьків маленьких дітей змінити пріоритети, адже захоплення смартфонами може призвести до проблем. Чиновники створили демонстраційний ролик, у якому чорний ворон забирає маленьку дівчинку з пляжу, поки її мати сидить, втупившись у смартфон. Слоган свідчить: «Халатність – сучасне насильство».

На думку представників найбільшого оператора Фінляндії Elisa, фінські батьки йдуть стопами своїх дітей-підлітків, переймаючи їхню звичку зі смартфона читати новини в соціальних мережах або дивитися відео. При населенні в 5,5 млн осіб кількість підключених тарифних планів у країні становить 10,9 млн – близько двох штук на людину.

До речі, з усіх видів мобільників залишилися тільки смартфони. До 2020 року смартфони складуть 97% асортименту нових мобільних телефонів. Інші види мобільників стрімко втрачають популярність.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися