Неділя, 3 Березня, 2024

Як завантажувати розширення для Edge зі сторонніх джерел

Microsoft-Edge2-11[1]

Браузер Microsoft Edge надає офіційний спосіб інсталяції розширень – через магазин Windows Store. Але не всі корисні аддони можуть бути в ньому, оскільки публікація в маркеті вимагає від розробника часу та грошей. Тому розробник розширення може його викласти на своєму сайті, і ось як завантажити такий аддон у свій Edge.

Відкрийте Edge та в адресному рядку введіть about:flags. Це відкриє сторінку налаштувань, на якій знайдіть розділ «Налаштування розробника». Активуйте опцію «Дозволити функції розширень для розробників». Після цього внизу вікна Edge з’явиться повідомлення, що браузер треба перезавантажити.

Завантажте розширення Edge uBlock Origin – у магазині Windows Store воно ще досі в бета-версії. А ось на сторінці розробника у GitHub доступні свіжі версії. Завантажте ZIP-архів з розширенням та розпакуйте його в папку, назва якої закінчується на суфікс .edge.

Поверніться до Edge та натисніть меню «Більше» у вигляді трьох горизонтальних точок у правому верхньому кутку браузера. Виберіть розділ «Розширення» та клацніть «Завантажити розширення». Вкажіть щойно створену папку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися