Вівторок, 16 Квітня, 2024

Звичайний стилус S Pen пошкоджує гнучкі смартфони Samsung, компанія розробила спеціальний

Гнучкі смартфони Samsung можуть замінити лінійку Galaxy Note, головною фішкою якої був стилус S Pen. Гнучкі апарати також матимуть підтримку стилусу, однак це буде власний стилус. S Pen попереднього покоління краще не користуватися, щоб не пошкодити гнучкий смартфон.

У Samsung обіцяють, що її нові гнучкі смартфони переформатують мобільну індустрію. Ці гаджети, якими мають стати Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 2, повинні показати на презентації Galaxy Unpacked 11 серпня. На цій презентації також можуть показати навушники Galaxy Buds 2 та парший смарт-годинник на операційній системі Wear OS 3.0.

Samsung підтвердила, що стилус S Pen стане однією з функцій нових гнучких девайсів. Компанія також повідомила, що не презентує нового гаджета лінійки Galaxy Note цього року, натомість розширить можливості цієї лінійки на інші смартфони Samsung Galaxy.

Президент та голова бізнесу мобільних комунікацій Samsung повідомив, що необхідність розроблення спеціальних стилусів S Pen для гнучких смартфонів викликана особливістю їхньої конструкції.

Мобільники Galaxy S та Galaxy Note, які підтримують стилуси, захищені твердим склом, яке надзвичайно важко подряпати. Однак екран гнучких смартфонів захищений пластиком або шаром ультратонкого скла. Його легко пошкодити сторонніми предметами. При використанні звичайного S Pen можна незворотно подряпати екран гнучкого смартфона.

Поки невідомо, які саме особливості має S Pen для гнучких смартфонів, що дозволяють йому безпечно дотикатися до екрану цього типу мобільників. Відомо лише, що зі стилусом гаджети отримають нові можливості багатозадачності.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися