Вівторок, 16 Квітня, 2024

Як розблоковувати телефон витягуванням з кишені

Ми щодня натискуємо кнопку живлення смартфонів десятки разів, щоб активувати їх чи деактивувати. І хоча гаджети реагують на натиснення майже миттєво, все одно цей процес займає досить багато часу. Однак його можна прискорити, якщо навчити смартфон розблоковуватися автоматично після того, як його витягнули з кишені.

Подібної вбудованої функції Android не має, проте її втілили розробники програми Pocket Lock. Окрім того, що вона розблокує мобільник після його витягування з кишені, вона також активує його після проведення рукою над екраном чи перевороту з однієї сторони на іншу. Утиліту Pocket Lock можна безплатно завантажити з Google Play Store.

Після переходу до налаштувань цієї програми оберіть улюблений спосіб блокування та вкажіть, які програми варто ігнорувати, щоб вони не впливали на працездатність Pocket Lock.

Оскільки Pocket Lock інтегрується із системними функціями, її не варто видаляти через стандартне меню Android. Для деінсталяції необхідно скористатися клавішею з трьома цятками в самій програмі. Це відкриє меню, в якому потрібно тапнути по кнопці «Видалити».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися