З’явився мобільний додаток для аерофобів

Компанія Taktik Labs створила додаток SkyGuru для аерофобів. Цей мобільний додаток призначений для людей, які страждають на аерофобію, і допоможе їм впоратися зі страхом польоту, повідомляє NEWSru.com.

Програма SkyGuru в режимі онлайн пояснює пасажиру, що відбувається під час авіаперельоту. Додаток використовує ті ж авіаційні дані, що і пілоти, заздалегідь завантаживши їх з інтернету. Це дозволяє SkyGuru працювати в польоті, не підключаючись до мережі.

Додаток може спрогнозувати зони турбулентності, розрахувати час входу в них, тривалість і пояснити, чому вони виникають. Також програма врахує метеоумови і визначить час польоту. SkyGuru порадить, яке місце в літаку вибрати, в який час краще йти на посадку на борт, пояснить, чому затримується рейс. Додаток допоможе пасажирам-аерофобам впоратися зі страхом, використовуючи спеціальні методики і вправи.

Поки що SkyGuru працює тільки з регулярними рейсами, але в подальшому буде підтримувати і чартери. Додаток доступний тільки для iOS-пристроїв за ціною 19,99$.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я