З’явився Android 10 Go Edition для смартфонів початкового рівня

Android Go – це модифікований варіант Android, який адаптований для пристроїв із дуже скромними характеристиками

Смартфони зі скромними характеристиками отримали великий програмний апдейт. Раніше вони працювали на базі Android 8 Go, але нещодавно Google перевела їх на Android 10 Go.

Android Go – це модифікований варіант Android, який адаптований для пристроїв із дуже скромними характеристиками. Такі девайси мають 1 ГБ оперативної пам’яті, 8 ГБ флеш-накопичувача та процесор початкового рівня. Перша версія Android 8 Go з’явилася два роки тому.

З появою Android 10 Go вперше на ультрабюджетних апаратах з’явиться повноцінний голосовий помічник Google Assistant. Також Google продовжує оптимізувати обсяг самої ОС і вбудованих додатків. Наприклад, якщо звичайна версія Android 7 Nougat займає 2/3 обсягу накопичувача на 8 ГБ, то Android 10 Go – вдвічі менше.

В Android 10 Go також поліпшили керування файлами, спростивши і прискоривши вивільнення місця на вбудованому накопичувачі смартфона. Google надає нові можливості швидкого пошуку файлів за допомогою фільтрів і функції прямого обміну даними між смартфонами без використання інтернету.

Представники Google кажуть, що Android 10 Go вже став доступним на смартфонах від деяких виробників.