iPhone 2020 виглядатиме, як iPhone 4

Кілька останніх поколінь iPhone виглядають дуже схоже і тому відчуваються користувачами як планова еволюція, але хочеться революції

Apple лише нещодавно показала свої смартфони на прийдешній рік, а експерти вже розмірковують, якою буде модель 2020 року. Відомий «яблучний» аналітик Мінг Чі Куо говорить, що компанія може повернутися в дизайні до однієї зі своїх найуспішніших моделей.

Кілька останніх поколінь iPhone виглядають дуже схоже і тому відчуваються користувачами як планова еволюція, але хочеться революції. У традиції Apple у таких випадках радикально міняти дизайн, і саме це має статися в моделі 2020 року. Мінг Чі Куо вважає, що Apple при створенні iPhone 12 спиратиметься на дизайн iPhone 4, який вийшов у 2010 році. За його словами, «четвірка» досі виглядає незвично та привабливо. Завданням Apple буде лише адаптувати цей дизайн до сучасних тонких телефонів.

Аналітик пояснює привабливість iPhone 4 тим, що це бутерброд з якісних матеріалів – скляних панелей та металевої рамки. Сучасності такому дизайну, на думку Куо, можна додати, використавши заокруглене скло.

Однак у 2020 році, за прогнозами експертів, Apple продовжить збільшення ціни. Цьогорічний iPhone 11 став хітом, запропонувавши пристойні характеристики за відносно прийнятну ціну, особливо якщо порівнянювати зі старшими моделями лінійки 11 Pro та 11 Pro Max. Проте Куо говорить, що наступного року такої щедрості від Apple не буде, і iPhone 12 вже не видаватиметься доступним апаратом.