З’явився додаток, який повертає екран блокування Android у 2012 рік

В Android 4.2 на екрані блокування можна було виконувати багато дій завдяки підтримці віджетів

З кожною новою версією Android не лише отримує нові можливості, а й часто втрачає вже наявні. Наприклад, екран блокування сучасних смартфонів менш функціональний проти екрана блокування Android 4.2, який був популярним у 2012 році. Дизайнер-програміст Захарі Вандер випустив додаток Lockscreen Widgets, який повертає втрачені можливості екрана блокування сучасних Android.В Android 4.2 на екрані блокування можна було виконувати багато дій завдяки підтримці віджетів. Проте вже в Android 4.4 ця функція стандартно була вимкнена, і її необхідно було активувати вручну. У новіших версіях операційної системи її прибрали взагалі.

Для реалізації віджетів на сучасних Android додаток Вандера використовує дозвіл доступності. Програма не замінює стандартний екран блокування, а накладає на нього додаткове вікно. Для роботи не потрібен ADB чи рут-доступ.

Lockscreen Widgets працює лише починаючи з Android Lollipop 5.1 та новіше. Версія Android 5.0 не має необхідних програмних компонентів. Додаток платний (40 грн). Утиліта має відкритий вихідний код, доступний на Github.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я