Субота, 22 Червня, 2024

У Windows 10 почнуть працювати Linux-додатки з графічним інтерфейсом та апаратним прискоренням

Microsoft оголосила, що в операційній системі Windows 10 можна буде запускати додатки Linux із графічним інтерфейсом. Візуальна оболонка цих додатків буде оброблятися з використанням апаратного прискорення, що має забезпечити їхню швидку роботу.

У Windows 10 можна було запускати додатки Linux з графічним інтерфейсом, але для цього використовувався сторонній сервер. Він надавав графіку низької якості та повільну швидкодію.

Нова опція розрахована на розробників, які зможуть запускати засоби розробки Linux паралельно з додатками Windows. Подібне може знадобитися, наприклад, у завданнях машинного навчання та розробки моделей штучного інтелекту.

Підтримка апаратного прискорення для Linux-додатків у Windows 10 з’явиться за кілька місяців в тестових збірках Insiders Fast Ring. Про випуск фінального релізу цієї опції компанія повідомить пізніше цього року.

Раніше Microsoft додала вбудовану підтримку OpenSSH у Windows 10. Системи Ubuntu, SUSE Linux, Fedora можна завантажити в магазині Windows Store. Microsoft також поліпшила інтеграцію файлів Linux у файловому менеджері Windows 10.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися