Неділя, 21 Квітня, 2024

4 важливих додатки для тренажерного залу

Ну що, настав час виконати новорічну обітницю і привести себе в форму :) Згідно з останніми дослідженнями, силові тренування спалюють жир ефективніше, ніж кардіо. Справа в тому, що після кардіотренування підвищена втрата калорій тримається максимум 40-60 хвилин. А ось після качалки підвищений метаболізм в організмі зберігається мінімум 6 годин. Тож час у зал.

А щоб ви могли провести в залі час з максимальною ефективністю, ми підібрали для вас декілька корисних додатків.

Мотивуюча музика на Fit Radio

У качалці багато моментів, які відволікають, тому правильна музика в навушниках – це те, що треба. У Fit Radio є 40 різних жанрів музики, які чудово поєднуються один з одним. Тож, щоб не обмежувати себе одним музичним напрямком, до якого ви звикли, можна познайомитися з іншою музикою, яка теж змусить вас рухатися.
[appbox googleplay com.fitradio]

Особистий тренер GymRun та JEFIT

Важливий аспект тренування – правильно підібрана програма. Якщо ви атлет-початківець, то спробуйте додаток GymRun. У ньому є вже вбудовані програми тренувань або можна складати власні. Вправи розбиті за категоріями для прокачування певних груп м’язів. Є можливість подивитися, як робити ту чи іншу вправу на YouTube.

Крім того, у додатку зручно стежити за статистикою тренувань, є зручний віджет блокування екрана, підтримка smartwatch (Samsung Gear, Wear OS) і багато інших цікавинок. GymRun підтримує російську мову, якщо в смартфоні мова системи теж російська.

[appbox googleplay com.imperon.android.gymapp]

Ще один крутий додаток на цю тему – JEFIT. Крім планів тренувань для різних рівнів підготовленості до нього додано велику базу вправ. Можна вибирати різні способи тренування груп м’язів, читати інструкції про те, як виконати тренування. Є навіть GIF-ки, що демонструють, як правильно виконувати техніку. Можна встановити особисті цілі та відстежувати успіхи.

Також можна складати власну програму тренувань, є можливість планування і система нагадувань. У JEFIT також є таймер для відпочинку, щоб не зволікати між підходами. І все це тільки вершина айсберга – додаток може адаптуватися під вас, поки ви ростете від новачка до досвідченого спортсмена.

[appbox googleplay je.fit&rdid=je.fit]

Стеження за харчуванням з YAZIO

Правильне харчування – це як мінімум 50% успіху тренувань. Додаток «Лічильник калорій YAZIO» дозволяє вести щоденник харчування і скласти правильне меню. YAZIO пропонує індивідуальний план для втрати ваги або набору м’язів, у ньому є таблиця калорійності для більш ніж 2 мільйонів продуктів, трекер харчування і харчовий щоденник для всіх прийомів їжі.

Додаток дозволяє відстежувати калорії, вуглеводи, білки і жири, додавати в базу нову їжу, вести щоденник прийомів їжі та багато іншого.

[appbox googleplay com.yazio.android]

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися