Середа, 6 Грудня, 2023

5 функцій Apple Maps, які варто спробувати власникам iPhone

Вбудовані в iPhone карти Apple Maps можуть не лише показувати трафік, шукати найближчі об’єкти та виконувати інші щоденні завдання. Вони також пропонують кілька неочевидних, але корисних фішок.

  1. Передавати маршрут з Mac на iPhone

В екосистемі Apple можна почати планувати маршрут на комп’ютері Mac, а потім відправити його на iPhone. Для цього необхідно, щоб обидва пристрої використовували один акаунт iCloud. У Maps на Mac необхідно після прокладання маршруту клікнути кнопку «Поділитися», яка виглядає як прямокутник зі стрілкою. Виберіть свій телефон, і на нього повинно прийти сповіщення.

  1. 3D-режим у картах

Стандартно Apple Maps відображають будинки в режимі 2D. Але помістивши два пальці на екран та провівши ними вгору, можна перейти у режим 3D. Функція працює як в режимі маршруту, так і в режимі супутника. Із нею зручніше дивитися панораму вибраної локації.

  1. Екскурсія над містом

В Apple Maps можна провести собі коротку екскурсію над деякими містами. У цьому режимі на населений пункт можна поглянути з висоти пташиного польоту. Така екскурсія дозволяє легше оцінити відстані між потрібними точками та помітити альтернативні маршрути. Для активації екскурсії необхідно знайти потрібне місто зі списку та вибрати «Проліт».

  1. Очищення історії переміщення

Можна дещо підвищити приватність, якщо очистити історію свого пересування. Це можна зробити в налаштуваннях сервісів геолокації на смартфоні, зайшовши в пункт «Значущі місця». Підтвердьте наміри кодом безпеки, FaceID чи TouchID. Відкриється список усіх відвіданих місць, прокрутивши який, можна віднайти кнопку «Очистити історію».

  1. Вимкнути голосового помічника

Можна зробити так, щоб голосовий помічник не відволікав своїми підказками. Для цього на смартфоні відкрийте налаштування та виберіть «Карти». Прокрутіть до пункту «Водіння та навігація» і знайдіть «Без голосу».

За матеріалами: CNet

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися