Найзручніші додатки для виклику таксі

Викликати таксі можна не лише по телефону чи махаючи рукою на узбіччі, а й за допомогою спеціальних додатків. Це зручно всім: пасажир замовляє машину швидко та уникає непорозуміння з оператором, а служба таксі заощаджує на штаті диспетчерів. З появою 3G користуватися подібними додатками стало ще зручніше.

Uklon

Служба Uklon, окрім сайту, має також додатки для iOS, Android та Windows Phone. Користуватись сервісом можна як анонімно, так і зареєструвавшись. В останньому випадку ви отримаєте такі переваги, як знижка 5%, збереження маршрутів та швидкий виклик машини з історії замовлень. Серед інших переваг сервісу – можливість заздалегідь замовити додаткові послуги, наприклад, оплату карткою, перевезення тварин, багажу, виклик мікроавтобуса, просто водія чи кур’єрські послуги. У нього зручний інтерфейс, а ще Uklon вміє визначати ваше місцезнаходження за GPS-координатами. Працює служба в Києві, Одесі, Харкові та Дніпропетровську, нею користуються багато водіїв, тож машини подаються із імовірністю майже в 100%.

Taxi2

Мобільний сервіс Taxi2 пропонує велику базу служб таксі Києва, а також можливість вибрати економний чи бізнес варіант автомобіля та вказати додаткові умови (наприклад, велику кількість людей чи перевезення тварин). Є версія для Android та iOS.

QRTaxi

Виклик таксі у Львові. У цьому мобільному додатку прекрасно все: хороший інтерфейс, швидка робота програми і можливість вносити додаткові вимоги. До речі, необов’язково писати вулицю, на якій ви знаходитесь – сервіс знайде вас сам за допомогою вбудованого GPS навігатора. Можна встановити додатки для Android та iOS.

IQTaxi

Це досить технологічна служба таксі – вона дозволяє дізнаватися про наявність машин через додаток. Її автівки мають GPS-передавачі, тож коли ви оформлюєте замовлення, то завжди можете дізнатись, скільки машин знаходиться неподалік. IQTaxi також подає інформацію про загальну кількість автівок та про те, які з них на даний час вільні. Ще одна особливість програми – це можливість вказати своє місцезнаходження просто на карті, не друкуючи адресу.

Замовлення можна робити через сайт IQTaxi або додатки, що є під iOS та Android, але для цього обов’язково потрібно зареєструватись. Чекаючи на машину (служба працює в Києві та Одесі), можна або читати цікаві факти, або дивитись на карті, де вона знаходиться.

Taxioma

Цей сервіс має більшість розповсюджених для замовлення таксі функцій. Із сайту Taxioma вам зробити замовлення не вдасться. Він лише дає посилання на фірмові додатки для iOS та Android, а також розповідає про переваги сервісу. Вони досить стандартні: розрахунок вартості поїздки, замовлення додаткових послуг, підказки при наборі адреси. Цікавою для курців виглядає опція «Я буду палити в салоні» – більшість інших додатків пропонують лише викликати машину, водій якої гарантовано цього не робитиме. Через «Таксіому» можна робити замовлення в Києві, Одесі та Харкові.

KwikPik

На відміну від попередніх, цей сервіс працює не тільки у великих містах України (Київ та Одеса), а навіть за кордоном – у Росії, США та Казахстані. Але головна його особливість – виклик конкретного водія за його репутацію. Вказавши адресу, пункт призначення та обравши інші параметри на екрані, ви побачите список водіїв, які готові його виконати. Ви можете обрати когось із них залежно від репутації та рейтингу водія, який складають інші користувачі. Сюди входить не лише ввічливість та стан машини, але й стиль їзди водія, комфорт у салоні та інші параметри. Тож якщо для вас це важливо, сміливо завантажуйте додаток для iOS чи Android. Але зауважте, що водіїв, які користуються KwikPik, поки не дуже багато, тому з поданням машини можуть бути проблеми.

Taxi Seleсt

А цей додаток буде дуже корисним при закордонних подорожах. Taxi Seleсt працює у багатьох країнах світу і об’єднує в собі місцеві служби. Тож, наприклад, пошук кеба в Лондоні суттєво спроститься. Фактично це великий довідник, і, що важливо за кордоном, працює він і без підключення до інтернету. Для України в ньому є вітчизняні служби. Машину можна викликати так, як вам хочеться: або по телефону, або (якщо служба надає таку можливість) через додаток для Android чи iOS.

Чи є нарікання?

Якщо вірити відгукам про роботу вищевказаних служб, то замовники в цілому ними задоволені. Найбільше негативних оцінок має програма KwikPik, але скарги є на всі сервіси: там машина не приїхала, там водій був нечемний, ще десь неправильно порахували гроші, і водій виставив іншу суму. Але це все поодинокі випадки, які залежать від людського фактора – нечемного водія можна зустріти навіть у найдорожчому таксі.

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я