Українська електроніка прийшла до дітей

Цього літа український бренд електроніки Impression Electronics, відомий своїми бюджетними смартфонами, виставить на полицях магазинів новинку для дітей. Планшет ImPAD for Kids стане першим подібним гаджетом цієї марки, який розрахований на дітей віком від трьох до восьми років.

Виробник подбав про захист гаджета в дитячих руках: модель постачається із захисним силіконовим чохлом-підставкою салатового кольору. А екран оснащений додатковою ущільненою захисною плівкою, яка в разі пошкодження скла не дасть йому висипатися і поранити дитину.

Апаратну базу новинки становить восьмидюймове рішення від Impression. Гаджет оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю 1280х800 точок, що працює під управлінням чотириядерного процесора Allwinner A33, із ємністю батареї у 3800 мАг.

Окрім відповідного дизайну, він також матиме спеціалізоване програмне забезпечення та інструменти для батьківського контролю. Над софтверною частиною новинки ImPAD for Kids потрудилися фахівці української компанії «Розумники». Вони створили додаток «Дитячий режим», який дозволить батькам контролювати призначення і кількість часу, який дитина проводить з планшетом. Вони також зможуть встановити доступ до кожного з розділів: «Навчання», «Ігри», «Книги», «Мультимедіа», «Інтернет», «YouTube».

У програмі «Дитячий режим» також є полиця з набором автоматично оновлюваних програм від видання «Розумники». У ній малеча зможе скористатися пробною версією програм з математики для дошкільного і молодшої шкільної освіти українською, англійською та російською мовами.

ImPAD for Kids надійде в продаж у середині липня 2015 року і буде доступний у фірмовому інтернет-магазині Impression Electronics і роздрібних мережах.