5 нестандартних лаунчерів для Android

Деякі андроїд-користувачі не змінюють оформлення з моменту купівлі телефона і до його летальної поломки, викликаної падінням з метрової висоти при виході з магазину, де він був куплений. Інші, щоб виділитися, використовують лаунчери, які до невпізнання змінюють інтерфейс і оформлення. І ось найцікавіші з них.

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher доступний на Андроїд давно, правда, раніше він був відомий як Arrow Launcher, поки у 2017-му не змінив назву на нинішню. Основні переваги лаунчера – інтеграція із сервісами Microsoft (разом з поштою, замітками, календарем) і домашнім ПК на Windows. Додаток підтримує управління жестами і російську мову. Про «фірмовий» стиль оформлення можна не нагадувати.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Developer: Unknown
Price: Free

Action Launcher

Action Launcher позиціонує себе як один з найшвидших лаунчерів – швидкий доступ до додатків, їхнього функціоналу і всіх важливих сервісів смартфона. У лаунчері є швидке меню для доступу до додатків, автоматичне підстроювання дизайну під заставку і тему, а також незвичайні віджети. Крім того, він майже не вантажить ОЗП.

Action Launcher
Action Launcher
Developer: Unknown
Price: Free

TSF Launcher

Усім любителям футуризму присвячується. У TSF Launcher запакували 3D-анімації для всього, що тільки може бути в смартфоні: від віджетів до меню прокруування додатків. До цього всього додали підтримку айконпаків і купу тем. Правда, TSF Launcher не рекомендується при слабкому акумуляторі або скромному обсязі ОЗП, але дуже, ну прям дуже красивий.

TSF Launcher 3D Shell
TSF Launcher 3D Shell
Developer: Launcher 3D Pro
Price: To be announced

Lens Launcher

Фішка цього лаунчера в тому, що він виводить на головний екран всі, абсолютно всі програми. Щоб вмістити цей набір іконок, додаток їх стискає (розмір залежить від кількості встановлених програм), тому, щоб розгледіти потрібний значок, потрібна екранна лупа. Саме лупа є другою фішкою Lens Launcher – просто притримайте палець на екрані, і збільшувальне скло допоможе знайти зменшений до точки Плеймаркет. Дуже незвичайний досвід.

Lens Launcher
Lens Launcher
Developer: Unknown
Price: Free

AIO Launcher

Теж вкрай неформатний лаунчер, який використовує принципово нову модель візуалізації. Усі значки на домашньому екрані стають текстовим інформаційним списком. Користувач може буквально «прочитати» заряд акумулятора, побачити пропущені дзвінки і навіть подивитися останні новини. На жаль, інтеграція з повідомленнями з месенджерів та інших додатків доступна тільки в платній версії за 2 долари.

AIO Launcher
AIO Launcher
Developer: Unknown
Price: Free

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я