П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Відео: трасування променів у Wolfenstein, Quake II і Skyrim

Wolfenstein: Youngblood запровадить підтримку трасування променів від NVIDIA, а при купівлі нових відеокарт GeForce користувачам безкоштовно видаватимуть копію гри. Під акцію потрапляють покупці, які оформили замовлення з 28 травня по 6 серпня (підходить навіть купівля ноутбука з вбудованою картою).

Власники GeForce зможуть насолоджуватися адаптивним затінюванням у Wolfenstein: Youngblood, яке поліпшить картинку, а крім того, підвищить продуктивність гри.
Співпрацю навіть відзначили новим трейлером:

Крім того, вийшов тизер-трейлер Quake II з трасуванням променів у реальному часі. Його показала NVIDIA на GDC 2019. Отримати оновлену класику можна буде безкоштовно вже 6 червня. Повна версія Quake II RTX доступна тільки тим, у кого є оригінальна гра, для інших безкоштовно тільки перші 3 рівні.

Крім трасування променів розробники додали новий пак текстур, переробили моделі зброї, змінили анімацію, поліпшили фільтрацію і прокачали ще купу всього.

Для запуску гри рекомендують GeForce RTX, однак пограти можна буде і на слабкіших відеокаратах – підтримка трасування доступна починаючи з GTX 1060 6GB. RTX потрібна для стабільної роботи, оскільки апдейтнутий Quake II на даний час є однією з найбільш прорацьованих ігор з трасуванням променів. Тизер:

Тим часом технологію NVIDIA почали використовувати і модери. Мод з підтримкою трасування променів під назвою ReShade доступний для Skyrim. У трейлері нижче гра 2012-го року виглядає як сучасна і дуже красива RPG, правда, крім трасування в неї залили ще з півсотні реплейсерів текстур:

І ще: ReShade – не зовсім те трасування, яке розробила NVIDIA. Це просто його якісна симуляція, і вона відображається не на всьому оточенні, а тільки на тих об’єктах, які гравець бачить на екрані. Підтримується не всіма іграми.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися