Battle Hand Heroes: коли комікси стають картами

На перший погляд простенька і ненав'язлива гра, яка непомітно може затягнути на кілька днів, а то і більше

Battle Hand – серія ігор, яка геймплейно є сумішшю покрокової тактичної стратегії, карткової гри і мультяшного екшну. Сьогодні ми розглянемо одну з її частин – Heroes, присвячену супергероям СілверСіті і боротьбі з роботизованим злом. Чому варто завантажити гру і як зібрати ідеальну колоду? Давайте розбиратися.

Мультфільм чи комікс?

Отже, у Battle Hand Heroes яскрава мультяшна графіка, що відповідає духу всієї серії. Картинка приємна, різнокольорова і якісна, текстури практично без «мила». Загалом герої – явна пародія на сучасні комікси: Капітан Сонячний (схоже, із супутника Криптону), Голографічна людина (колишній полісмен) і міс-флорист з парою дротиків у кишені. Графіку і не намагалися робити серйозною, вона задумана як фанова.

До анімації і звукового супроводу претензій немає, всі дії адекватно відображаються, а музична заставка бадьора і супергеройська. Технічно Battle Hand Heroes заслуговує на 8 з 10, і до того ж тільки тому, що «мило» в деяких структурах все ж проглядається.

Збери колоду

Геймплейно, як уже говорилося, проект щось середнє між покроковою стратегією і картковими боями. У кожного героя є колода з 6 карт. Кожна карта – певний прийом, умовно їх можна розділити на захисні, наступальні і відновлювальні. Наступальні прийоми у свою чергу діляться за стихіями, проти певного ворога буде ефективніше та чи інша стихія, тому до вибору колоди варто підходити вкрай відповідально.

Спочатку доступно 6 стандартних карт, але незабаром гравець навчиться синтезувати нові і покращувати наявні, щоб перемагати надалі.

Битви проходять покроково, герой використовує одну з карт, потім атакують противники, потім знову герой, і т. д. Після використання карта перезаряджається кілька ходів, бажано в цей час замінити її іншими козирями, щоб даремно не ловити дамаг. Результат бою залежить від уміння застосувати потрібну карту в потрібний момент.

Геройська DreamTeam

Щоб не нудьгувати з одним Містером Сонячним, геймеру пропонують зібрати цілу команду, таких собі Месників СілверСіті. Це робить геймплей значно різноманітнішім, тому що з’являється спеціалізація. Наприклад, міс-флорист чудово ставить щити для всіх персонажів, а Сонячний може хілити поранених союзників і кидатися рейками в опонентів.

Для кожного героя передбачена власна колода з унікальними прийомами і навичками, всіх потрібно прокачувати, тому нудьгувати не доведеться.

Висновки

Battle Hand Heroes на перший погляд простенька і ненав’язлива гра, яка непомітно може затягнути на кілька днів, а то і більше. Уся серія Battle Hand відрізняється фановою атмосферою, яскравою графікою і карикатурними образами, тому якщо вам потрібна весела, але цікава вбивалка часу – запускайте Battle Hand Heroes, трафік того вартий!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я