Неділя, 3 Грудня, 2023

Чотири найгірші способи, якими люди хотіли полагодити свій комп’ютер

Комп’ютери надзвичайно надійні і можуть десятиліттями працювати без втручання. Однак іноді вони ламаються: на них проливають рідину, вони відмовляються вмикатися тощо. У таких випадках хтось несе комп’ютер до ремонтників, хтось уважно вивчає форуми, а хтось вмикає свою фантазію на повну. Ось добірка найгірших способів, якими люди хотіли полагодити свої ПК.

  1. Додають батареї до інтернет-кабелю

Один користувач з Брукліна чомусь подумав, що його інтернет працює повільно, бо йому не вистачає енергії. Тому він прикріпив до інтернет-кабеля батарейки AA. За прогнозами, це повинно було потроїти швидкість інтернету. На таку ідею користувача наштовхнуло відео на YouTube, яке, звісно, виявилося фейковим.

  1. Ноутбук намочився? У духовку його

Популярний міф про те, що намочений гаджет можна висушити, помістивши його в рис, втрачає свою силу навіть серед найбільш далеких від техніки людей. Але ж повинен бути надійний на простий спосіб просушити намоклий девайс, подумав один користувач з Техасу, і тут на очі йому трапилася духовка. Він швидко розмістив свій ноутбук у печі та ввімкнув її. По кухні майже відразу рознісся «приємний» аромат хрусткого горілого пластику та розплавленого екрана. Користувач зрозумів, що щось пішло не так, але вже було запізно.

До речі, «запікання» в духовці є цілком реальним методом, але для цього потрібно ретельно контролювати температуру та «жарити» лише плату, без тендітних пластикових компонентів.

  1. Для кращого зчитування даних розміщають жорсткий диск у морозилці

Багато років назад в продажу існували невдалі серії жорстких дисків, дані з яких можна було спробувати зчитати заморожуванням. Так вдавалося запобігати швидкому перегріву збійних компонентів та виграти час на зчитування даних.

Технології сьогодні дуже змінилися, але люди продовжують пробувати рятувати свої дані заморожуванням накопичувача. Клієнт центру з відновлення даних у Техасі саме так намагався врятувати свою інформацію, але в нього не вийшло.

  1. Ремонт за YouTube

Сьогодні на YouTube можна знайти інструкції майже для будь-якої проблеми. І, звісно, там можна віднайти кілька відеороликів з інструкціями з ремонту саме вашого гаджета. На кількахвилинному відео все виглядає надзвичайно легко та просто. Але користувачі забувають, що побачене ними – це результат монтажу та, можливо, багатьох невдалих попередніх спроб. Юзери вірять відео і пробують самі розібрати свій гаджет, щоб його полагодити. Як результат – відірвані дроти та шлейфи, збиті електронні компоненти, розколоті процесори та відеочипи.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися