Понеділок, 22 Липня, 2024

Фронтальні камери смартфонів Microsoft хоче поліпшити своїм логотипом

Новий патент Microsoft пропонує нову технологію поліпшення якості фотографій на фронтальні камери смартфонів. Вона виглядає як логотип Microsoft.

Підвищення якості фотографії автори патенту планують досягти використанням окремого об’єктиву для кожного із кольорів. Кожен із кольорів такий же, як на логотипі Microsoft, і візуально розміщення об’єктивів виконано у вигляді логотипа цієї компанії.

Масив із чотирьох камер потрібен, щоб підекранні камери отримали вищу якість зображення. Оскільки світло повинне пройти крізь екран, розміщені під ним камери демонструють низьку якість картинки і потребують яскравого освітлення.

Використання чотирьох камер дозволяє значно збільшити загальну площу, яка захоплює світло. Кольорові фільтри червоного, зеленого, жовтого та синього дозволяють не лише розділяти світловий потік, а й можуть працювати в ролі індикаторних світлодіодів, коли камера не використовується.

Розділення світла на кольори потрібне тому, що кожен з чотирьох сенсорів такої камери буде оптимізований для сприйняття саме свого кольору. Це дозволяє підвищити якість зображення та зробити телефони тоншими.

Патент Microsoft також не виключає використання такої технології не лише для фронтальної, а й для задньої камери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися