Понеділок, 15 Квітня, 2024

Де придбати подарунки зі знижками

Хто ще не встиг купити подарунки, в останній тиждень року може суттєво зекономити на них, адже зараз багато магазинів проводять різноманітні акції. Ми пробіглися по популярних торговельних майданчиках в інтернеті і подивилися, хто що пропонує.

Rozetka

У магазині «Розетка» з початку місяця до 21 числа проходила акція «Новорічний календар». Купуючи в цей період товари, ви могли отримати там цінні подарунки, до того ж їхня кількість була дуже великою. Також з’являлись щоденні знижки на багато позицій. Зараз же залишилась благодійна акція, що дозволяє придбати сертифікати, гроші з продажу яких підуть на дитячу благодійність. Для постійних покупців, які мають обліковий запис та отримують розсилку, до 28 грудня діють новорічні знижки за спеціальним промокодом, який можна знайти в електронному листі. Також до новорічних свят є гарні знижки на алкогольні напої – якщо ви ще не визначилися, чим святкуватимете прихід Нового року, саме час подумати про це.

F.ua

Як такої новорічної акції колишній Fotos не має. Лише акції деяких брендів стилізовано в новорічному стилі. Наприклад, можна купити побутову техніку DEX за «новорічними суперцінами». Чи отримати новорічний подарунок у вигляді сумки або картки пам’яті при купівля фотоапаратів Nikon.

5ОК

Смарт-маркет електроніки 5OK проводить останній новорічний розпродаж. Він триває з 24 до 27 грудня, на велику кількість товарів діють різноманітні знижки. Також, зареєструвавшись на сайті, ви отримаєте новорічний подарунок – 500 бонусів. Кожен бонус еквівалентний 1 грн, а покривати ними можна до 20% вартості товару.

Comfy

Магазин Comfy проводить в інтернеті дуже просту акцію – новорічні знижки на деякі товари до 50%. В акції беруть участь майже 2000 моделей, в основному це побутова техніка, хоча зустрічається й електроніка. Правда, треба зауважити, що під знижкою мається на увазі зарахування балів на бонусний рахунок (тут все традиційно: 1 бал – 1 грн). Але це теж непогано. Враховуючи, що, наприклад, на MacBook йде знижка 10%, то при його вартості більше 100 тис. грн ви отримаєте змогу придбати ще один дорогий товар.

Алло

Конкретних новорічних акцій мережа «Алло» на власному сайті не проводить. Проте багато з них мають святкове оформлення, а деякі ще й закінчуються 31 грудня – то чому б не вважати їх новорічними?

City.com

Цей магазин виставив на новорічний розпродаж, що проходить з 24 грудня до 16 січня, близько 40 товарів. На деякі ноутбуки знижки перевищують 1000 грн, а найбільша – 2222 грн на ноутбук вартістю 15555 грн. Доволі непогано.

«Дешевше»

У магазині Deshevshe.net.ua проходить традиційний новорічний розпродаж. Знижки діють на великий спектр товарів. Найцікавіші пропозиції доступні на окремій сторінці.

Skidka.ua

На сайті, назва якого недвозначно натякає на знижки, новорічний розпродаж проходить для шести категорій товарів. От тільки вказаних знижок знайти нам там не вдалося – на товари просто вказана ціна на них. Доволі цікавий підхід.

STYLUS

Конкретних новорічних акцій цей магазин не проводить. Проте багато чинних оформлені в новорічному стилі, як і сам сайт. Наприклад, кошик для покупок зараз перетворився на мішок. Також на головній сторінці є зручний інструмент для підбору подарунків.

«Портатив»

Тут до кінця поточного року ви можете придбати 50 хітових товарів зі знижкою 10%. Усе чітко, лаконічно та зручно. Товари в основному з категорії аудіо та ігрових.

«Цитрус»

Цей магазин вирішив побалувати свої постійних клієнтів. Усі, хто зареєструвався в «Цитрус Клубі» до 30 листопада, отримали по 600 грн на бонусний рахунок. Їх можна витратити лише на товари з трьох категорій (по 200 грн на одну) на вказаній сторінці. Ну а для всіх покупців тут працює зручна система підбору подарунків та 100 найкращих варіантів презентів на думку магазину.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися