П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як відрізнити оригінальний кабель Lightning від підробки

Сучасні кабелі – це вже не просто кілька дротів у пластиковій оболонці. Вони мають власний мікропроцесор, а тому підробні кабелі можуть не лише відмовитися працювати, а й пошкодити гаджети, до яких вони підключені. Кабелів із роз’ємом Lightning це також стосується, і Apple випустила інструкцію, як відрізнити правильний Lightning від підробки.

1. Огляньте упаковку і написи на кабелі

В Apple є програма для виробників аксесуарів – Made for iPhone. Брати участь у ній можуть тільки продукти, які отримали дозвіл Apple. Тому наявність на упаковці значка Made for iPhone є однією з ознак сертифікованого Lightning-кабелю.

У кабелів Lightning від Apple приблизно в 17 см від USB-конектора присутній текст Designed by Apple in California, а поруч з ним буде один із таких написів: Assembled in China, Assembed in Vietnam або Ind?stria Brasileira. Після цього йтиме унікальний 12-символьний код кабелю.

 

2. Lightning-коннектор

Штекер Lightning кабелю – дрібна і складна деталь, яку важко скопіювати якісно. В оригіналу штекер складається з єдиної частини з рівним і гладким покриттям, а контакти мають округлу форму. Покриття штекера в підробленого кабелю часто нерівномірне, із зазорами, а контакти розміщені криво.

 

В оригінального наконечника розміри – 7,7 мм x 12 мм, у підробок вони можуть «плавати». Лицьова панель оригінального штекера пофарбована в сірий колір, у підробок вона біла або чорна.

 

3. USB-конектор

Металеві стики на одній зі сторін конектора щільно прилягають, мають трапецієподібну форму і знаходяться на однаковій відстані від країв. У підробки стики більш квадратні, нещільно з’єднані і розміщені на різній відстані.

В оригіналу контакти позолочені, у підробки – срібні.

 

Покриття USB-штекера гладке, без отворів, копія має шорстку поверхню, плями і щербини.

Якщо заглянути всередину оригінального USB-конектора, видно гладке і рівне покриття. Підробка може мати заглиблення.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися