Heroes: Modern World of Shooting – танчики для казуала

На Плеймаркеті з’явилася ще одна казуальна версія танчиків для Андроїд – Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting. На перший погляд виглядає захопливо, але що ховається за довгою назвою насправді і чи варта гра витраченого на неї часу?

Пішли протоптаною стежкою

Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, як уже говорилося, прості «танчики», які відрізняються від клонів тільки… та, власне, нічим. Виділити характерні риси гри дуже складно, тут все по накатаній:

  • кілька танків на вибір – так, апгрейдити можна, але тільки параметри дамага і здоров’я. Різних модулів на кшталт шасі і гармати не передбачено;
  • їзди і стріляй – джойстик і кнопка пострілу, ось і вся радість казуала;
  • донать, щоб нагинати: щоб заробити на стандартний танк, задротити доведеться кілька днів, вже не кажучи про преміальні за «золото», які значно потужніші.

Якщо набридне передбачуваний ШІ в одноманітній кампанії, місії в якій відрізняються тільки кількістю противників і картою, то можна спробувати свої сили проти іншого гравця. Але PvP – це окрема історія, про яку трохи нижче.

Неадекватний PvP

Онлайн-битви в грі теж доступні, але чи то система сирувата, чи то мені обидва рази не щастило. Загалом у двох раундах попалися противники значно сильніші, у другому так взагалі з преміум-танком. Розмазали мене з першого пострілу, що той, що інший.

На жаль, оцінити повною мірою онлайн-режим не вдалося. Після настільки імбових опонентів грати перехотілося.

Стандартне управління

Контролювати бойову машину можна за допомогою єдиного джойстика і кнопки пострілу. Спочатку мені було незрозуміло, як управляти вежею, так ось – ніяк. Ваш танк автоматично розвертає вежу в сторону цілі або руйнованого об’єкта, але не завжди зрозуміло, за яким принципом вибирається ціль.

Автоповорот вежі дещо засмутив, але для казуалів саме те. У принципі, якщо жваво їздити по карті, то можна вкласти кілька сильніших опонентів без подряпини на броні.

Кілька слів про графіку

Раніше ми вже розглядали онлайн-аркаду про танкові бої формату PvP, і вона виявилася дуже яскравою, мультяшною і динамічною. У Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting ситуація дещо інша, графіка тут не може претендувати на реалізм, але більш стримана, без яскравих кольорів і ефектів. Не знаю, наскільки це добре для казуальної гри.

Відсутність фану – не єдина особливість проекту, ще тут дуже порожні карти. Власне в кампанії карта являє собою таку собі «коробку», вистелену травою, в якій розкидані одноманітні об’єкти оточення. Радує тільки часткова руйнація з ефектними вибухами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я