Twitter дозволив українцям починати «щебетати» на 30% швидше

Twitter Lite розроблений у партнерстві з Google у форматі Progressive Web App. Фактично це сайт, який функціонує як додаток

Популярна соцмережа Twitter (перекладається як «щебетання») запустила в Білорусі, Україні та деяких інших країнах додаток Twitter Lite. Він відкривається на 30% швидше, ніж стандартна версія, розмір програми складає всього 3 МБ.

Полегшену версію мобільного додатка соцмережа показала ще навесні минулого року. Вона призначена для смартфонів з невеликим обсягом пам’яті, а також країн з повільним мобільним інтернетом, дорогими тарифними планами. Саме тому Twitter Lite оптимізований для мереж 2G і 3G. Користувачі можуть вибірково завантажувати тільки ті повідомлення, картинки та анімації, які їм цікаві. Також підтримується популярний нічний режим.

Twitter Lite розроблений у партнерстві з Google у форматі Progressive Web App. Фактично це сайт, який функціонує як додаток (подібні для ПК можна створювати самостійно). На Android Twitter Lite має додаткові функції, такі як push-повідомлення. Якщо додати його як ярлик на головний екран смартфона, він буде відображатися так само, як звичайні додатки. На домашній екран iOS також можна додати Twitter Lite, але push-повідомлення не підтримуються.

Веб-додаток працює так само, як звичайний Twitter для мобільного: зі списком повідомлень, вкладками для пошуку та особистих повідомлень, а також іншими звичними функціями. Ним можна користуватися у вузькому вікні на робочому столі, що зручно для користувачів Twitter, в яких не встановлено або не підтримуються Mac- і Windows-програми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я