Корисні погодні сервіси для ПК та смартфонів

Зазвичай для того, щоб дізнатися про погоду, варто лише зиркнути у вікно або поглянути на віджет погоди на екрані смартфона. У випадку, коли потрібно трохи більше метеоданих, радимо скористатися одним із сервісів, мова про які йтиме далі.

Ventusky

weather_deep_ventusky_1

Метеорсервіс www.ventusky.com подає точні дані про погодні умови в усьому світі в наочному вигляді. Інтерактивна мапа відображає рух повітряних мас, пориви вітру, температуру, вологість, сніговий покрив, тиск тощо. За замовчуванням сервіс відображає дані про температуру та швидкість і напрямок вітру на двометровій висоті над ґрунтом. Також можна дізнатися дані прогнозу і для іншої висоти, наприклад, 5500 чи 12000 метрів над поверхнею землі. Це виявиться корисним, наприклад, коли ви маєте власний літак. Дані прогнозу «на ґрунті», що є важливим для сільського господарства, відсутні.

weather_deep_windytv_2

Варто клікнути на мапі, і сервіс відобразить дані про погоду та прогноз на найближчий час саме для цієї місцини. Для більшої наочності користувачу доступні знімки та відео з веб-камер, що розташовані неподалік. Трохи нижче розташовані показники та дані, які можуть знадобитися для астрономічних спостережень, навігації тощо.

Усе має свою ціну: наочність поданої інформації  та безліч показників вимагають додаткових ресурсів. Вікно браузера з відкритим ventusky потребує чимало оперативної пам’яті та ресурсів процесора.

Windytv

Сервіс www.windytv.com було запущено у 2015 році, і з того часу він забезпечує користувачів вичерпними відомостями про погоду. На відміну від ventusky, сервіс відразу показує  велику кількість даних для вибраної користувачем місцевості. Мапа відображає напрямок та силу вітру, у нижній частині екрана є детальний прогноз на наступні декілька днів, найсвіжіші дані з найближчих метеостанцій та відео з веб-камер.

Бічна панель містить ще більше різноманітних показників. Для зручності показники згруповано для оцінки погодних умов з точки зору певних видів активності, наприклад, польотів чи катання на лижах. Для перегляду погодних умов у глобальному масштабі варто ввімкнути режим 3D.

weather_deep_windytv_3

Сервіс також доступний у вигляді додатків для iOS (адаптована для iPhone, але працює і на iPad) та Android. Мобільні версії відображають трохи менше показників, однак за необхідності завжди можна відкрити веб-версію у браузері пристрою.

Weather bomb

weather_deep_weather_bomb

Додаток для Android показує точні дані про погодні умови (опади, хмарність, вітер) та відображає їх на мапі. Верхня частина екрана містить дані прогнозу та графіки зміни показників. Більшу частину екрана займає мапа, де відображено глобальний стан справ. Проведіть пальцем по графіку прогнозу – і отримаєте уявлення про те, як будуть змінюватися погодні умови найближчим  часом.

Погодний радар

weather_deep_weather_radar

Мобільний додаток для iOS (iPhone та iPad) та Android, що також відображає інформацію про погодні умови для заданої позиції на мапі. На відміну від попередніх сервісів, «Погодний радар» не надає надлишкової інформації про погоду. Сервіс оперує даними, які необхідні звичайним користувачам.

weather_deep_weather_radar_ios

Для отримання інформації про погоду натисніть кілька секунд на вибране місце на карті. З’явиться додаткова панель з метеорологічним звітом та прогнозом на найближчий час. У версії для Android для отримання деталізованої інформації слід тапнути на панелі з даними про температуру повітря.

Сервіс використовує мапи від маловідомого постачальника, тож деякі географічні та власні назви перекладено неправильно.