Середа, 29 Травня, 2024

4 параметри, які Google повинен покращити, щоб Pixel 4 став найкращим смартфоном

Смартфони Google Pixel 3 пропонують чудові можливості, але вони не є ідеальними. Цій лінійці скоро виповниться рік, і пошуковий гігант готує їй заміну. Ось 4 параметри, які має покращити Google, щоб зробити свої майбутні Pixel 4 максимально наближеними до ідеалу.

Час роботи від акумулятора

Автономність Pixel 3 виявилася не дуже вражаючою, якщо порівнювати з доступними у цей же час альтернативами. Так, при акуратному використанні заряду вистачить на робочий день, однак, якщо завантажувати мобільник, можна розраховувати на 4-5 годин активного екрана. Навіть попередній Pixel 2 працював від одного заряду довше. Xiaomi Mi 9 з меншим акумулятором, ніж у обох названих Pixel, видає до 8 годин екранного часу.

Надто широкі рамки

Виробники сьогодні експериментують з екранами понад 100% фронтальної панелі, тоді як Google пропонує покупцям третьої серії Pixel насолоджуватися товстенними рамками. Пошуковому гіганту потрібно «підтягнути» дизайн своїх телефонів до сучасної моди, звівши рамки до мінімальних значень.

Краще «залізо», особливо більше оперативної пам’яті

Як для смартфона ціною $800 характеристики Pixel 3 не видатні. Апарат пропонує процесор Qualcomm Snapdragon 845, який уже можна вважати старим. Хоча продуктивності цього чіпа ще достатньо, і на це можна закрити очі. А ось на 4 ГБ оперативної пам’яті очі закрити ніяк не вдасться, адже флагмани Android 2018 року мали щонайменше 6 ГБ.

Оперативна пам’ять є одним з тих елементів, який дає смартфону відчуття швидкості. Чим її більше, тим швидше запускаються додатки, вони менше підгальмовують тощо. При браку оперативної пам’яті операційна система вивантажує додатки та їхні дані на флеш-накопичувач, який у десятки разів повільніший.

Швидке заряджання

У Pixel 3 є роз’єм USB-C з підтримкою швидкого заряджання. Але проти технологій інших смартфонів воно відчувається дуже повільним. Сьогодні флагмани можуть відновити свій заряд за 15-40 хвилин. Pixel 4 повинен мати таку ж швидкість заряджання. Адже нині 18 Вт зарядного пристрою Pixel 3 змушують чекати повного заряджання близько 3 годин, а за 30 хвилин можна отримати лише 25% заряду.

За матеріалами: Business Insider

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися