Неділя, 3 Березня, 2024

Найкращі Android-ігри для дітей

Наближається осінь і зима, а це означає, що діти будуть проводити більше часу вдома. Так чому б не заповнити цей час кількома іграми, які підходять для дітей? Малеча не тільки розважаться з цими іграми, але й ви зможете спокійно провести час. Ось декілька популярних дитячих ігор, починаючи від навчальних і закінчуючи простими іграми, якими легко керувати.

Міський пейзаж

Townscaper — це гра-пісочниця про будівництво красивих італійських міст посеред океану. Побудувати чудові міста так само просто, як торкнутися екрана. Це настільки просто, що маленька дитина може зробити це, тому Townscaper є відмінною грою для дітей. Немає що читати, і немає цілей. Гра виглядає чудово, і грає чудово. Це гра для будь-якого віку.

[appbox googleplay com.OskarStalberg.Townscaper ]

Deep Loot

Колекційні ігри в моді, але важко знайти ігри, які не призначені для спорожнення гаманців. Саме тому Deep Loot має великий успіх, особливо серед молоді. Геймплей чесний, і не спустошує гаманець.

Мета гри полягає в тому, щоб зібрати здобич, яку можна використовувати, щоб розблокувати нові водолазні костюми та більші рибальські човни. Саме так гравець прогресує, поступово вдосконалюючи своє спорядження в пошуках, щоб розкопати найкращу здобич.

[appbox googleplay air.com.monsterandmonster.DeepLoot ]

LEGO DUPLO MARVEL

Це набір з міні-ігор, які можна купувати по частинах або за підпискою. Якщо ви або ваша дитина є фанатом LEGO, Duplo або Marvel, тут є багато цікавого, з чим маленькі діти легко впораються. Його невеликий ігровий процес пропонує більше ніж кілька приємних сценаріїв із усіма улюбленими героями Marvel у формі Duplo/LEGO.

[appbox googleplay com.storytoys.lego.duplo.marvel.spiderman.avengers.kids.preschool.free.googleplay ]

Pokemon Playhouse

Pokemon Playhouse безкоштовна та розроблена для дітей. Діти можуть взаємодіяти з кількома покемонами, досліджуючи різні місця. Є навіть аспект догляду, схожий на гру Тамагочі. Ця повсякденна дослідницька гра пропонує кілька міні-ігор, усі розроблені для дітей віком від 3 до 5 років. Це чудова гра для дітей, які ще не вміють читати.

[appbox googleplay com.pokemon.pokemonplayhouse ]

Маленьке пекло

Корпорація Tomorrow запропонувала кілька дивних ігор для мобільних пристроїв, і найхимернішою є Little Inferno – гра про спалювання іграшок у каміні. Метод проб і помилок часто є ключем до успіху, а це означає, що майже кожен може грати, включаючи маленьких дітей.

[appbox googleplay com.littleinferno.google ]

Кухня Тока 2

Toca Kitchen 2 є веселою кулінарною грою, яка дозволяє дітям досліджувати будь-яку дивну комбінацію їжі, яка їм спадає на думку, і подавати страви віртуальним персонажам для жартівливих результатів.

[appbox googleplay com.tocaboca.tocakitchen2 ]

Безкоштовний час торнадо

Tornado Time Free — стара, але хороша гра. Вона проста, оскільки є лише один етап, і лише одна мета — знищити якомога більше міста. По суті, це і є геймплей – отримати найвищий бал, зруйнувавши маленьке місто. Хоча задача повторюється, діти можуть не помітити відсутність різноманітності. Адже надзвичайно весело руйнувати місто знову і знову. Якій дитині це не сподобається?

[appbox googleplay com.happypolygon.tornadotimeonefree ]

Зоопарк Gocco – Малювати & Грати

Gocco Zoo пропонує приємну гру, у якій дитина вирощує тварин зоопарку, а також малює їх. Вона навіть можете винайти нові види тварин. Ця гра поєднує задоволення від програми для малювання з радістю від догляду за цифровими істотами. Якщо дитині подобається годувати тварин, а також покривати їх красивими кольорами, ця гра для неї.

[appbox googleplay jp.smarteducation.zoogocco.paid ]

PLAYMOBIL Mars Mission

Playmobil має тенденцію випускати безкоштовні мобільні ігри як рекламу своєї лінійки іграшок для збирання блоків. Ці ігри часто чудові, і PLAYMOBIL Mars Mission точно відповідає цьому опису.

Це свого роду навчальна гра, хоча більша частина ігрового процесу обертається навколо місій, заснованих на колекціях. Незважаючи на те, що геймплей трохи повторюється, це маленька весела гра. Ми не дуже впевнені, наскільки вона навчальна, але діти повинні отримувати задоволення від дослідження Марса.

[appbox googleplay com.playmobil.space ]

Thinkrolls Space

Thinkrolls Space все ще залишається видатною грою, про яку мало хто чув. Це гра-головоломка, у якій ви використовуєте кольорових героїв як заповнювачі прогалин, щоб пройти свій шлях до кінця кожного етапу. Це проста установка, схожа на лабіринт, яка повинна сподобатися кожній дитині, і завдяки простому управлінню діти можуть грати без сторонньої допомоги. Якщо ви шукаєте щось дивовижне та розважальне для своєї дитини, Thinkrolls Space — це перлина, яку не можна пропустити.

[appbox googleplay com.avokiddo.games.thinkrolls_space ]

ДІТИ

Kids — це дивна маленька гра, яка триває лише тридцять хвилин, тож майте на увазі, що ця назва більше про враження, ніж про тривалий ігровий процес. Геймплей, якщо це можна так назвати, обертається навколо руху з натовпом і проти нього. Механіка інтуїтивно зрозуміла, а чорно-білий мультяшний дизайн повинен сподобатися дітям, тому це весела маленька гра.

[appbox googleplay net.playables.kidsgame]

LEGO Star Wars: TCS

Звичайно, серія Lego Star Wars нещодавно оновилася, але це старіша колекція, яка пропонує оригінальну графіку та сюжетні лінії. Це повноцінний консольний порт, доступний для Android, і це серія для дітей. Звісно, у цій грі немає нічого освітнього, але вона пропонує багато розваг, які підходять для дитини будь-якого віку, якщо вона впорається з сенсорним керуванням.

[appbox googleplay com.wb.lego.tcs ]

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися