Найкращі Android-ігри для дітей

Малеча не тільки розважаться з цими іграми, але й ви зможете спокійно провести час.

Наближається осінь і зима, а це означає, що діти будуть проводити більше часу вдома. Так чому б не заповнити цей час кількома іграми, які підходять для дітей? Малеча не тільки розважаться з цими іграми, але й ви зможете спокійно провести час. Ось декілька популярних дитячих ігор, починаючи від навчальних і закінчуючи простими іграми, якими легко керувати.

Міський пейзаж

Townscaper — це гра-пісочниця про будівництво красивих італійських міст посеред океану. Побудувати чудові міста так само просто, як торкнутися екрана. Це настільки просто, що маленька дитина може зробити це, тому Townscaper є відмінною грою для дітей. Немає що читати, і немає цілей. Гра виглядає чудово, і грає чудово. Це гра для будь-якого віку.

Townscaper
Townscaper
Developer: Unknown
Price: 5,49 €

Deep Loot

Колекційні ігри в моді, але важко знайти ігри, які не призначені для спорожнення гаманців. Саме тому Deep Loot має великий успіх, особливо серед молоді. Геймплей чесний, і не спустошує гаманець.

Мета гри полягає в тому, щоб зібрати здобич, яку можна використовувати, щоб розблокувати нові водолазні костюми та більші рибальські човни. Саме так гравець прогресує, поступово вдосконалюючи своє спорядження в пошуках, щоб розкопати найкращу здобич.

Deep Loot
Deep Loot
Developer: Unknown
Price: Free

LEGO DUPLO MARVEL

Це набір з міні-ігор, які можна купувати по частинах або за підпискою. Якщо ви або ваша дитина є фанатом LEGO, Duplo або Marvel, тут є багато цікавого, з чим маленькі діти легко впораються. Його невеликий ігровий процес пропонує більше ніж кілька приємних сценаріїв із усіма улюбленими героями Marvel у формі Duplo/LEGO.

LEGO® DUPLO® MARVEL
LEGO® DUPLO® MARVEL
Developer: Unknown
Price: Free

Pokemon Playhouse

Pokemon Playhouse безкоштовна та розроблена для дітей. Діти можуть взаємодіяти з кількома покемонами, досліджуючи різні місця. Є навіть аспект догляду, схожий на гру Тамагочі. Ця повсякденна дослідницька гра пропонує кілька міні-ігор, усі розроблені для дітей віком від 3 до 5 років. Це чудова гра для дітей, які ще не вміють читати.

Pokémon-Spielhaus
Pokémon-Spielhaus
Developer: Unknown
Price: Free

Маленьке пекло

Корпорація Tomorrow запропонувала кілька дивних ігор для мобільних пристроїв, і найхимернішою є Little Inferno – гра про спалювання іграшок у каміні. Метод проб і помилок часто є ключем до успіху, а це означає, що майже кожен може грати, включаючи маленьких дітей.

Little Inferno
Little Inferno
Developer: Unknown
Price: 4,49 €

Кухня Тока 2

Toca Kitchen 2 є веселою кулінарною грою, яка дозволяє дітям досліджувати будь-яку дивну комбінацію їжі, яка їм спадає на думку, і подавати страви віртуальним персонажам для жартівливих результатів.

Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2
Developer: Unknown
Price: Free

Безкоштовний час торнадо

Tornado Time Free — стара, але хороша гра. Вона проста, оскільки є лише один етап, і лише одна мета — знищити якомога більше міста. По суті, це і є геймплей – отримати найвищий бал, зруйнувавши маленьке місто. Хоча задача повторюється, діти можуть не помітити відсутність різноманітності. Адже надзвичайно весело руйнувати місто знову і знову. Якій дитині це не сподобається?

Tornado Time Free
Tornado Time Free
Developer: Unknown
Price: Free

Зоопарк Gocco – Малювати & Грати

Gocco Zoo пропонує приємну гру, у якій дитина вирощує тварин зоопарку, а також малює їх. Вона навіть можете винайти нові види тварин. Ця гра поєднує задоволення від програми для малювання з радістю від догляду за цифровими істотами. Якщо дитині подобається годувати тварин, а також покривати їх красивими кольорами, ця гра для неї.

Gocco Zoo PRO - Paint & Play
Gocco Zoo PRO - Paint & Play
Developer: Unknown
Price: Free

PLAYMOBIL Mars Mission

Playmobil має тенденцію випускати безкоштовні мобільні ігри як рекламу своєї лінійки іграшок для збирання блоків. Ці ігри часто чудові, і PLAYMOBIL Mars Mission точно відповідає цьому опису.

Це свого роду навчальна гра, хоча більша частина ігрового процесу обертається навколо місій, заснованих на колекціях. Незважаючи на те, що геймплей трохи повторюється, це маленька весела гра. Ми не дуже впевнені, наскільки вона навчальна, але діти повинні отримувати задоволення від дослідження Марса.

PLAYMOBIL Mars Mission
PLAYMOBIL Mars Mission
Developer: Unknown
Price: Free

Thinkrolls Space

Thinkrolls Space все ще залишається видатною грою, про яку мало хто чув. Це гра-головоломка, у якій ви використовуєте кольорових героїв як заповнювачі прогалин, щоб пройти свій шлях до кінця кожного етапу. Це проста установка, схожа на лабіринт, яка повинна сподобатися кожній дитині, і завдяки простому управлінню діти можуть грати без сторонньої допомоги. Якщо ви шукаєте щось дивовижне та розважальне для своєї дитини, Thinkrolls Space — це перлина, яку не можна пропустити.

Thinkrolls Space
Thinkrolls Space
Developer: Unknown
Price: 3,99 €

ДІТИ

Kids — це дивна маленька гра, яка триває лише тридцять хвилин, тож майте на увазі, що ця назва більше про враження, ніж про тривалий ігровий процес. Геймплей, якщо це можна так назвати, обертається навколо руху з натовпом і проти нього. Механіка інтуїтивно зрозуміла, а чорно-білий мультяшний дизайн повинен сподобатися дітям, тому це весела маленька гра.

KIDS
KIDS
Developer: Unknown
Price: 2,89 €

LEGO Star Wars: TCS

Звичайно, серія Lego Star Wars нещодавно оновилася, але це старіша колекція, яка пропонує оригінальну графіку та сюжетні лінії. Це повноцінний консольний порт, доступний для Android, і це серія для дітей. Звісно, у цій грі немає нічого освітнього, але вона пропонує багато розваг, які підходять для дитини будь-якого віку, якщо вона впорається з сенсорним керуванням.

LEGO® Star Wars™: DKS
LEGO® Star Wars™: DKS
Developer: Unknown
Price: 7,49 €

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я