Четвер, 20 Червня, 2024

Як на Android поділитися своїм місцезнаходженням

Повідомлення про своє місцезнаходження – це зручний спосіб переконатися, що друзі знають, де ви перебуваєте, і мають краще уявлення про те, коли ви приїдете до них. Існують різні способи повідомити своє місцезнаходження як тимчасово, так і постійно. Зробити це за допомогою Карт Google є, мабуть, найпростішим способом. Але також можна відправити свої координати у простому повідомленні.

Поділіться своїм місцезнаходженням у Google Повідомленнях

Найпростіший спосіб надіслати своє місцезнаходження за допомогою Google Messages, оскільки його можна надіслати будь-кому, не вимагаючи жодного додаткового програмного забезпечення на телефоні адресата. Недоліком є те, що текстове повідомлення, яке ви надсилаєте, містить лише ваше поточне місцезнаходження та не дозволяє одержувачу відстежувати вас у реальному часі.

Ось як надіслати дані про своє місцезнаходження в Google Повідомленнях:

 • Відкрийте Google Повідомлення та почніть розмову з особою, з якою хочете поділитися своїм місцезнаходженням.
 • Торкніться кнопки + у нижньому лівому куті та виберіть Розташування.
 • Надішліть своє поточне місцезнаходження або виберіть зі списку найближчих визначних місць.
 • Торкніться того, яким хочете поділитися, і надішліть його за допомогою стрілки праворуч.
 • Одержувач отримає посилання на Google Maps із вашими поточними координатами. Завдяки цьому їм буде легко відкрити його на будь-якому пристрої, який вони використовують, оскільки їм потрібен лише веб-браузер на пристрої.

Майте на увазі, що з цим способом своє місцезнаходження вам потрібно оновлювати вручну.

Поділіться своїм місцезнаходженням у WhatsApp

Більш розширений спосіб – поділитися своїм місцезнаходженням за допомогою WhatsApp.Єдиним недоліком є те, що одержувач має ввімкнути WhatsApp на своєму телефоні. Крім того, у WhatsApp для комп’ютерів не підтримується локація в реальному часі.

У будь-якому випадку, щоб поділитися своїм місцезнаходженням, потрібно лише кілька дотиків:

 • Відкрийте WhatsApp і почніть розмову з особою, з якою хочете поділитися своїм місцезнаходженням.
 • Торкніться кнопки скріпки в нижньому лівому куті та виберіть Розташування.
 • Надішліть своє поточне чи реальне місцезнаходження або виберіть зі списку найближчих визначних місць. Виберіть будь-який варіант, який вам найкраще підходить. Коли ви надсилаєте дані про своє поточне місцезнаходження, визначте, як довго одержувач може відстежувати вас: 15 хвилин, 1 годину або 8 годин. Ви можете припинити надсилати його до закінчення зворотного відліку, торкнувшись червоної кнопки.
 • Зачекайте, доки оновиться поточне місцезнаходження WhatsApp. Ви також повинні вручну торкнутися місця розташування людини в стрічці розмов, щоб отримати доступ до її поточного місцезнаходження.

Карти Гугл

Поділіться своїм поточним місцезнаходженням з кимось назавжди або протягом обмеженого часу на Картах Google. Людина зможе бачити ваше місцезнаходження на карті в реальному часі та відсоток заряду батареї, що може дати їй підказку, чому ви раптово зникли з карти.

Щоб поділитися своїм поточним місцезнаходженням, виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте Карти Google на телефоні.
 • Торкніться зображення свого профілю у верхньому правому куті.
 • Торкніться Передача геоданих.
 • Торкніться синьої кнопки «Поділитися місцем».
 • Виберіть тривалість обміну геоданими. Ви можете опуститися від 15 хвилин до 24 годин. В іншому випадку ви можете постійно ділитися своїм місцезнаходженням, доки не вимкнете це.
 • Виберіть, з ким ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням.Google Maps рекомендує ваші найчастіші контакти. Торкніться «Більше» праворуч від ваших контактів, щоб вибрати когось зі свого списку вручну. У нижньому правому куті екрана є ще одна кнопка «Ще», за допомогою якої можна створити посилання для спільного доступу. Будь-хто, хто має посилання, може бачити ваше поточне місцезнаходження.
 • Одержувач може бачити ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою Google Maps.

Коли ви поділитеся з кимось своїм місцезнаходженням, ви побачите список людей, яким ви надали доступ у розділі «Надсилання геоданих». Звідти ви можете в будь-який час натиснути «Зупинити», щоб скасувати доступ і більше не повідомляти їм своє місцезнаходження.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися